112

megamisja2

  

CCI20170516 

certyfikat

 

CCI20170213

 

etw certificate 132042 pl 1 1

 

Obraz 25

 

logo knm 780x466

 

b n logo 1

 

Uroczyste podsumowanie innowacji "Rozważnie, bezpiecznie i zdrowo"

img 96308 czerwca 2017 roku odbyło się uroczyste podsumowanie innowacji pedagogicznej „Rozważnie, bezpiecznie i zdrowo” realizowanej w naszej szkole w roku szkolnym 2016/2017.

Uczniowie klasy Ia, IIc i IIe przygotowali program artystyczny złożony z piosenek i wierszy tematycznie związanych z szeroko pojętym bezpieczeństwem. Uczniowie klasy Ia czytali komentarze do zdjęć umieszczonych w prezentacji multimedialnej obrazującej całoroczne działania, w które szczególnie byli zaangażowani uczniowie tychże trzech klas.
Ażeby bardziej szczegółowo zapoznać się z działaniami, zapraszamy do obejrzenia prezentacji multimedialnej oraz przeczytania komentarzy do slajdów.img 9626Podsumowanie innowacji było okazją do podziękowania wszystkim, którzy pomogli nam zrealizować podjęte działania – Strażakom z Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej, pani Agnieszce Pacholik z Nadleśnictwa Grójec, lekarzowi rodzinnemu – pani Urszuli Korczak, pani pielęgniarce Beacie Baranowskiej, panu Arkadiuszowi Kurowskiemu oraz Dyrekcji Szkoły, Nauczycielom, którzy pomagali nam i wspierali nas, a także wszystkim Rodzicom i oczywiście naszym Uczniom. Bez pomocy Państwa nie udałoby się wdrożyć wszystkich działań, a na pewno nie byłyby one tak atrakcyjne dla naszych dzieci!

Realizatorki: Bożena Szymańska, Marzena Stawiarska, Teresa Szaruch