112

megamisja2

  

CCI20170516 

certyfikat

 

CCI20170213

 

etw certificate 132042 pl 1 1

 

Obraz 25

 

logo knm 780x466

 

b n logo 1

 

Księga absolwentów

ABSOLWENCI PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ

NR 1 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

W BIAŁOBRZEGACH

2015/2016

KLASA VIA
Baranowski Jakub, Bartos Eryk, Barwicka Dominika, Burska Katarzyna, Burska Marta, Cybulski Krzysztof, Glicner Daria, Glicner Dominika, Imiełowska Natalia, Jabłońska Patrycja, Jarco Amelia, Jaworska Małgorzata, Kaczor Karolina, Klich Paweł, Klimek Kacper, Lao Jakub, Lipińska Natalia, Polesiak Kacper, Popiel Katarzyna, Prykiel Mikołaj, Romaniuk Maksym, Sitarek Kamila, Sobolewska Zuzanna, Traczyk Bartosz, Wlazło Mateusz, Woś Blanka, Wrona Aleksandra

KLASA VIB
Alwaheb Luna, Bąba Maja, Bielińska Wiktoria, Bień Aleksandra, Bomba Aleksandra, Chyc Maja, Fołtyn Weronika, Jankowska Aleksandra, Jastrzębska Maja, Kamiński Jakub, Kawecki Maciej, Kozłowska Julia, Kozłowski Mikołaj, Krzysztoszek Grzegorz, Lasocki Kacper, Makowska Joanna, Matracka Kamila, Migdał Dawid, Molak Patrycja, Opalewski Bartosz, Woźniak Julia, Zając Kinga

KLASA VIC
Błaszczyk Jakub, Bogumił Adrian, Dąbrowski Jakub, Federowicz Katarzyna, Federowicz Natalia, Grodzki Kacper, Gutkowski Mateusz, Ignacak Natalia, Kostrzewa Julia, Mrowiński Patryk, Nowicka Marcelina, Papaj Jakub, Pośnik Oskar, Radek Maja, Rądlewska Karolina, Rekowska Weronika, Seta Michał, Skrzypek Artur, Sokołowski Kacper, Stępień Jakub, Szewczuk Daniela, Zagroba Kacper, Zbiciak Michał

 

2014/2015

KLASA VIA

Bienias Krystian, Federowicz Grzegorz, Gutkiewicz Aleksandra, Jabłońska Anna, Jabłońska Maria, Kiech Krzysztof, Kopycka Joanna, Kowalczyk Mikołaj, Pośnik Bartłomiej, Sitarek Mikołaj, Skoczkowski Jakub, Strzelczyk Weronika Maria, Szczęk Kamil, Traczyk Łukasz, Trześniewska Patrycja, Tuzimek Filip Mikołaj, Wieczorek Katarzyna Julianna, Zgiep Damian

KLASA VIB

Bereznowska Maja, Błaszczyk Bartosz Tomasz, Dybiec Jarosław Szymon, Jasik Zofia, Jeżak Gabriela Marta, Jodłowska Julia, Krzesiński Aleksander Michał, Łagoda Maja, Łagoda Natalia, Marcinkiewicz Jakub, Niewiadomska Dominika, Piątkowski Bartłomiej, Piechota Nina Maria, Płaszczyński Patryk, Pośnik Julia, Potrzebowska Daria Patrycja, Puk Barbara Anna, Rudecki Bartłomiej, Sikorski Szymon, Sułecka Milena Maria, Śliwa Rafał Eugeniusz, Telbuch Bartłomiej, Trynkos Wiktoria, Zarychta Aleksandra

KLASA VIC

Bednarska Patrycja, Chudzik Gabriela, Dryja Adrian, Gryz Martyna, Jabłoński Mateusz Robert, Kacprzak Julia Helena, Kośla Patryk, Marciniak Krystian, Musiał Weronika, Pachniak Patrycja Karolina, Pałczyńska Paulina, Piętowska Alicja, Piwoski Jakub Jan, Piwowarski Bartosz, Rabiak Amelia, Radecki Bartłomiej, Słomka Róża Julia, Sobień Bartłomiej Jan, Sznyra Kamila, Uljasz Maria, Węska Adrianna, Ziółek Dominik, Ziółek Milena

KLASA VID

Baran Bartłomiej, Górecka Wiktoria, Górka Zofia, Jaworska Weronika, Kotulski Marcin Grzegorz, Kozłowska Weronika, Kucharski Michał, Maj Kacper, Makowska Katarzyna, Mikityszyn Wiktoria Klaudia, Oleksik Sandra, Orzechowski Maksymilian Mariusz, Pietrasik Bartłomiej, Piwowarczyk Sylwia, Sapała Paweł, Sołtys Paweł Władysław, Szkurłat Oskar, Szypulska Magdalena, Traczyk Patrycja Katarzyna, Włodarczyk Jakub Sebastian, Wójcik Natalia, Wójtowicz Natalia Wiktoria  

2013/2014

KLASA VIA
Baranowska Katarzyna, Barański Jakub, Błoński Wojciech, Chyc Bartłomiej, Głowacki Jakub, Grodecki Jerzy, Kacprzak Jakub, Kiraga Jakub, Kołacz Piotr, Kucharczyk Mateusz, Leśniewski Dawid, Mielak Jarosław, Osiejewski Kacper, Pikulski Miłosz, Pośnik Maria, Sambor Jakub, Skórnicki Michał, Skrzypek Bartłomiej, Sobolewski Filip, Stolarczyk Dawid, Szott Kacper, Śmielewicz Angelika, Telbuch Kacper, Wielgus Julia
KLASA VIB
Bednarek Izabela, Burska Paulina, Gajda Sebastian, Gołębiowska Anna, Gwiazda Aleksandra, Jarosiński Wiktor, Jarosz Katarzyna, Jastrzębska Maria, Jaworska Daria, Jaworska Patrycja, Jurczak Kinga, Jurkowska Natalia, Krzciuk Maciej, Krzciuk Wojciech, Mikityszyn Dawid, Nowicka Weronika, Panaś Natalia, Pękacki Mateusz, Radomski Tomasz, Rąbkowski Kacper, Starczewski Antoni, Szczodrak Mikołaj, Traczyk Roksana, Wieczorek Weronika
KLASA VIC
Barszcz Julia, Bartosz Julia, Bień Mikołaj, Bogumił Hubert, Borowski Karol, Dylakiewicz Katarzyna, Fołtyn Marta Julia, Górska Weronika Ewa, Ignacak Dominik, jarząbek Kamila, Kacprzak Seweryn, Matysiak Kaja, Matysiak Weronika, Mielak Konrad, Okrój Anna, Pachniak Natalia, Pawlak Bartłomiej, Petrzak Aleksandra, Pietras Wiktoria Julia, Polesiak Daniel Adam, Pulkowska Małgorzata, Rabiak Jakub, Rek Kamil, Skowroński Dawid, Starczewski Adrian, Ślusarska Katarzyna, Tomczyńska Marta Weronika, Trzosiński Jakub Eryk, Woźniak Julia

2012/2013

KLASA VIA
Adamski Marcin, Będzińska Julia, Cąderek Kacper, Czekaj Bartłomiej, Grodecka Weronika, Kowalczyk Kamil, Kubica Kacper, Kurkiewicz Łucja, Malinowski Mikołaj, Michalczak Dawid, Milczarek Jakub, Nagrodzki Arkadiusz, Romanowska Monika, Stępkowska Eliza, Sułecka Natalia, Szczęk Dominika, Trynkos Kacper, Uljasz Zuzanna, Walczak Oskar, Włodarczyk Gabriela, Wziątek Szymon, Ziemnicka Anna
KLASA VIB
Czech Wiktor, Gawicka Aleksandra, Gawin Sandra, Grabarczyk Maja, Grunek Sandra, Kacprzak Sebastian, Kaczor Karol, Karbowiak Daria, Monicz Kamil, Pocheć Marta, Pośnik Agata, Pośnik Damian, Sionek Karolina, Sułkowski Kamil, Syta Patrycja, Traczyk Natalia, Urbanek Patrycja, Wiktorska Aleksandra, Włodarczyk Michał, Zielińska Weronika
KLASA VIC
Adamczyk Artur, Bielińska Adrianna, Błesznowska Dominika, Borowski Tomasz, Federowicz Cezary, Gądek Mikołaj, Koperski Mateusz, Kostrzewa Wiktoria, Kośla Marianna, Kucharski Szymon, Marciniak Weronika, Matysiak Kamil, Matysiak Monika, Misterski Albert, Olszewska Iga, Pastuszka Maja, Sitarek Marta, Starczewska Milena, Śliwa Karolina, Tępińska Patrycja
KLASA VID
Bruckel Michalina Katarzyna, Dąbrowska Paulina Julia, Gołasz Oliwia, Górczyński Oliwier Andrzej, Jankowski Damian, Jankowski Maciej, Jaworska Weronika, Małek Dawid Piotr, Małek Mateusz Paweł, Maślak Katarzyna, Pietras Patrycja, Piwowarczyk Bartosz, Pośnik Filip, Rek Daniel, Różyc Adrian, Rydzewska Martyna, Siek Izabela, Sikorski Patryk, Trojanowski Dominik Mateusz, Truszkiewicz Patryk Robert, Walczak Wiktoria Marzena

2011/2012

KLASA VIA

Babik Adrianna, Banasiewicz Jacek Grzegorz, Banaszek Filip, Bomba Agata, Buklis Adrian Marek, Chmielewska Kamila, Federowicz Piotr, Gorzelewska Wiktoria, Jarco Aleksandra, Kapłon Julia Maria, Kawecka Weronika Róża, Leśnowolska Julia, Mich Wojciech, Mirecka Wiktoria, Musiałek Karolina, Nader Mateusz, Osiejewski Patryk, Piechota Alicja Maria, Piotrowski Rafał Krzysztof, Prykiel Jakub, Syta Katarzyna, Tomala Anna
KLASA VIB
Błaszczyk Natalia, Błoński Patryk, Jabłońska Adriana, Jankowska Julia, Jopek Patryk, Kozłowski Bartłomiej, Matysiak Antonina, Panaś Klaudia Małgorzata, Płaszczyński Mateusz, Podkowiak Magdalena Maria, Radomska Justyna, Sieczak Kamil, Sowiński Tobiasz Igor, Uzar Karolina, Walaszek Bartłomiej, Walczak Kamil, Wąsik Sebastian, Wójcik Daniel, Wrona Natalia
KLASA VIC
Adamczyk Andżelika, Cybulski Marek, Duranc Monika, Głowacki Marcin, Jarząbek Filip, Kazana Patryk, Malczewski Paweł, Pałczyński Krzysztof, Ponikowski Daniel, Pyrka Kacper, Rotuski Przemysław, Sarniak Grzegorz, Sionek Anna, Soból Bartłomiej, Stanik Magdalena, Sznyra Dominik, Szostek Sylwia, Trojanowski Łukasz, Wincewicz Filip, Wrzos Adrianna, Ziółek Martyna
KLASA VID
Drozdek Mateusz, Górka Wiktoria, Jasik Katarzyna, Jurczak Klaudia, Kiech Karolina, Kowalczyk Anna, Krawczyk Dawid, Majewski Błażej, Markiewicz Paulina, Misztal Piotr, Modzelewski Maciej Henryk, Niewiadomska Wiktoria, Pikulski Aleksander, Piwowar Iwona, Plesiewicz Jakub, Różycka Martyna, Urynek Wiktoria, Wrona Jan, Zielińska Paulina, Ziółek Aleksandra, Żabicki Kacper, Żurowski Jakub

2010/2011

KLASA VIA
Birkowski Adam, Gromek Anna, Komorek Jakub, Kornatowski Mateusz, Kośla Jan, Kramek Mikołaj, Lenarczyk Mateusz, Lipiec Ewa, Majewska Kinga, Mularczyk Albert, Olszewski Iwo, Podsiadły Alicja, Rupniewska Paulina, Sieczak Jakub, Siurnik Natalia, Skuza Anna, Sokołowska Wiktoria, Traczyk Dagmara, Trzosińska Izabela, Widera Krzysztof, Wieteska Julia, Wrzos Bartosz, Wrzosek Karolina, Zawisza Kamil, Zawisza Mateusz, Ziemnicki Patryk
KLASA VIB
Barańska Weronika, Goguła Kacper, Jodłowski Patryk, Kośla Kinga, Krawczyk Oliwia, Krzesiński Kacper, Kulińska Anna, Kwatek Aleksandra, Lipowski Mateusz, Malczewska Marta, Malinowski Wojciech, Nowicki Marcin, Pękacka Karolina, Płowiec Paweł, Puc Bartłomiej, Rogin Przemysław, Skoczkowski Kacper, Wielusiński Kacper, Woźniak Arkadiusz, Wójcik Maciej, Zaręba Mateusz
KLASA VIC
Bus Arkadiusz, Federowicz Arkadiusz, Federowicz Dawid, Gawin Roksana Dorota, Glegoła Cezary, Gołasz Lucyna, Hernik Marta, Kacprzak Mateusz, Kostrzewa Bartłomiej Jan, Kucharski Emil, Lenarczyk Michał, Maj Kinga, Majewska Oliwia Marta, Malczewski Artur, Marciniak Angelika, Matysiak Bartłomiej, Misterski Ernest, Piwowarczyk Dominika, Radecki Michał, Skorupski Norbert, Starczewska Patrycja, Wodzińska Weronika, Wójcikowski Adrian, Ziółek Paulina
KLASA VID
Barszcz Katarzyna, Bartnik Patrycja, Bednarczyk Jakub, Betz Aleksy, Czwarno Marta, Dąbrowska Ewa, Dunal Patryk, Kacperkiewicz Maja, Ośko Jakub, Owczarek Karolina, Rąbkowska Angelika, Rzeczkowski Wiktor, Siek Adrian, Sowa Krystian, Szczodrak Mateusz, Szypulski Hubert, Śniegucka Weronika, Tumanowicz Joanna, Walczak Patryk
2009/2010

KLASA VIA
Bednarek Artur, Białek Dominika, Bidziński Łukasz, Ficek Anna, Fołtyn Mateusz, Grodziński Bartłomiej, Gruszczyńska Karolina, Kurowski Piotr, Leksiński Jarosław, Malczewska Ewa, Marzec Weronika, Matysiak Szymon, Natorski Piotr, Osowska Agata, Owczarski Jakub, Rak Wojciech, Rucki Adam, Sarniak Tomasz, Sieczak Kacper, Sikorska Agata, Szymańska Natalia, Świostek Piotr, Wieczorek Marcin, Wieteska Dawid
KLASA VIB
Bednarczyk Kacper, Czechowicz Marcin, Danielewicz Paulina, Górka Natalia, Kacprzak Dariusz, Kaczor Marcin, Kasprzyk Krzysztof, Kolenda Klaudia Weronika, Kowalczyk Aleksandra, Kuśmierska Aleksandra, Lenartowicz Michał Piotr, Majewski Hubert Andrzej, Młodawski Karol Jarosław, Petryka Kinga Aleksandra, Ponikowski Jakub, Pośnik Szymon, Strzelecki Marcin, Trynkos Agata, Urynek Sara, Wiśniewski Michał,Witkowski Mikołaj Artur, Woźniak Bartłomiej Krzysztof
KLASA VIC
Duranc Beata, Federowicz Ewa, Jabłońska Magdalena, Jankowski Patryk, Jaworska Katarzyna, Jaworski Damian, Leloch Karolina, Lenarczyk Daniel, Milczarek Mikołaj, Nowicki Szymon, Okolus Magdalena, Piwowarczyk Martyna, Polesiak Adrianna, Raczyński Przemysław, Rdzanek Paweł, Skrzypek Karol, Sułek Przemysław, Sułek Sebastian, Sznyra Patryk, Ślusarski Kamil, Trojanowska Dominika, Wójcik Kinga, Zgiep Patrycja, Zwierzchowski Robert
KLASA VID
Adamska Aleksandra, Bykowski Marcin, Furmaniak Łukasz, Górzyński Michał, Jendra Sylwia, Kacprzak Karol, Kawecki Bartłomiej, Kokieć Maciej, Kozak Jarosław, Krawczyk Emil, Król Weronika, Kucharska Karolina, Łagoda Kamil, Malicki Albert, Misztal Emil, Pośnik Kacper, Rek Mateusz, Rotuska Paulina, Stasiewicz Karolina, Świąder Maciej, Wincewicz Katarzyna, Włodarczyk Monika, Wojtunik Agnieszka
2008/2009

KLASA VIA
Frączyk Wiktor, Głowacka Aleksandra, Kacprzak Kamil, Kacprzak Marta, Karbowiak Roksana, Kozłowski Kacper, Kozłowski Oskar, Krzciuk Antoni, Kucharczyk Martyna, Lasocka Julia, Maj Martyna, Majcher Michał, Markiewicz Agnieszka, Morawski Jarosław, Papaj Katarzyna, Papaj Weronika, Pikulski Patryk, Pytka Dawid, Szumielewicz Marcin, Trzaska Mateusz, Uzar Sandra, Wąsik Karol, Włodarczyk Mateusz, Woźniak Sylwia, Ziółek Damian
KLASA VIB
Baranowski Patryk, Jabłońska Żaneta, Kacperkiewicz Filip Stanisław, Kaczmarek Katarzyna, Krzesiński Mateusz, Kundzicz Karol Stanisław, Leśniak Jakub Adrian, Machalski Mateusz, Maluszczak Jacek, Marchewka Mikołaj Piotr, Migdał Kamil, Mikuła Milena Ewa, Nader Klaudia, Ocet Dominik, Pałczyńska Angelika, Płowiec Marcin Jakub, Polesiak Patrycja Karolina, Pośnik Monika Beata, Radomski Piotr, Sowa Paulina Dominika, Szadkowska Anna Aneta, Telbuch Michał Bartłomiej, Wójtowicz Jan Józef
KLASA VIC
Borowska Karolina, Chmielewska Natalia, Fijałkowska Katarzyna, Gawin Krystian, Glegoła Paweł, Iskrzyńska Aleksandra, Jarząbek Grzegorz, Jurczak Iwona, Kołtunowicz Paulina, Kowalski Bartosz, Kucharczyk Dorota, Lao Katarzyna, Leśnowolska Ewa, Lipińska Natalia, Młynarczyk Magdalena, Papińska Anna, Rąbkowski Michał, Trześniewski Mateusz, Waligóra Iwona, Wąsik Anna, Wodzińska Aleksandra, Ziemnicki Piotr, Ziółek Anita
KLASA VID
Abdelrazek Iman, Bartos Aleksandra, Betz Alicja, Borowska Klaudia, Budzyński Alan, Dąbrowski Andrzej, Fetraś Marta, Fijałkowska Paulina, Kołacz Agata, Kowalczyk Bartłomiej, Król Aleksandra, Krzciuk Dominik, Matysiak Katarzyna, Miodowska Dominika, Mirecka Weronika, Pękacki Wojciech, Piekarski Jakub, Pośnik Agata, Szostek Katarzyna, Wąsik Maciej, Widera Karina, Wierzbicki Hubert, Wójcik Anita, Zwierzchowski Sebastian
2007/2008

KLASA VIA
Federowicz Patryk, Gajda Piotr, Gajewski Jakub, Gal Łukasz Norbert, Głowacki Michał, Hernik Michał, Jabłoński Aleksander, Jastrzębska Anna Maria, Kłosiewicz Bartłomiej, Kołodziejczak Aleksandra, Komorek Piotr, Kowalczyk Wojciech, Mich Anna Maria, Michalak Ewa Dorota, Nowicki Dominik Stanisław, Pawlik Jakub Rafał, Radecka Katarzyna, Siek Michał, Trojanowska Pola, Wrona Karol
KLASA VIB
Dybiec Olga, Federowicz Marta, Gałecka Aleksandra, Kalbarczyk Jarosław, Kokieć Katarzyna, Kucharski Bartłomiej, Matuszczak Karol, Michałowska Patrycja, Nowacka Karolina, Oziębło Małgorzata, Pachuta Michał, Pośnik Albert, Rotuski Maciej, Rożek Mateusz, Stępnikowska Anna, Szulc Żaneta, Trzmiel vel Czmiel Kacper, Wielgus Bartłomiej, Wieteska Magdalena
KLASA VIC
Bernaś Mateusz, Dulkowski Przemysław, Fliszkiewicz Robert Arkadiusz, Fołtyn Bartłomiej, Fonfara Michał Mateusz, Gutkiewicz Damian Jan, Hetman Karolina, Kacprzak Kamil, Kucharski Mikołaj Rafał, Majak Mateusz Paweł, Majcher Aleksandra, Malczyk Nikola Maria, Matysiak Aleksandra, Młynarczyk Grzegorz, Nowak Kacper, Piwowarski Radosław, Radecka Katarzyna, Traczyk Patryk, Wolski Markus Christoph, Wójcik Joanna
KLASA VID
Chodorowska Urszula, Hassan Mohamed, Kacprzak Alicja, Kacprzak Karolina, Karolewska Karolina, Lipiński Krystian, Majewski Wojciech, Matysiak Tomasz, Napiórkowski Kamil, Piekarska Adrianna, Podkowiak Bartłomiej, Pośnik Jacek, Skrzypczyński Kacper, Sołtys Katarzyna, Stachera Małgorzata, Stępkowska Karolina, Szott Patrycja, Śniegucki Patryk, Wykowski Mateusz, Zych Martyna
2006/2007

KLASA VIA
Gos Anna, Grzybkowska Dominika, Gumowski Norbert, Kawecki Emil, Kawiński Mateusz, Kołacz Konrad, Kołtunowicz Michał, Kuzawiński Daniel, Kwapis Karolina, Lipiec Katarzyna, Łukasiewicz Michał, Malczewska Katarzyna, Malczewski Piotr, Malicki Piotr, Małek Damian, Plesiewicz Paulina, Pogodziński Paweł, Pośnik Katarzyna, Prykiel Paula, Pyrka Michał, Starczewska Wioleta, Szczepaniak Damian, Szczepaniak Krystian, Telbuch Aleksandra, Tępińska Marta, Zgiep Nina
KLASA VIB
Bednarek Agnieszka, Bednarek Mateusz, Grodecki Piotr, Grunek Ernest, Kamińska Olga, Kawecka Dominika, Kornet Mikołaj, Kotulska Anna, Kurowska Katarzyna, Łysakowski Sebastian, Matuszczak Maciej, Nowacka Monika, Okrój Robert, Osiejewska Natalia, Owczarek Rafał, Pawlik Katarzyna, Piekarski Dominik, Szałas Cezary, Szymański Adrian, Szymczyk Patrycja, Turczyn Adam, Urbanek Żaneta, Woźniak Krzysztof
KLASA VIC
Adamski Kamil, Bernaś Katarzyna, Drewnik Jakub, Gal Mateusz, Jarząbek Krystian, Jaworska Martyna, Kępka Maciej, Kopeć Aneta, Kucharczyk Michał, Matysiak Karolina, Nowak Paula, Okolus Anita, Okolus Mateusz, Przepiórka Robert, Sarniak Michał, Sienkiewicz Paweł, Skrzypek Hubert, Skuza Mateusz, Szatan Monika, Trzaska Kamila, Wieteska Monika, Wodziński Paweł, Wójcikowska Agata, Zjawińska Marta, Zwierzchowski Michał
KLASA VID
Banasiewicz Marta, Borowiecki Mateusz, Czech Łukasz, Dobrzańska Anna, Duda Kamil, Giżycka Agata, Kawecka Eliza, Kilanowski Kamil, Kocoń Bogdan, Kot Monika, Krawczyk Daniel, Matysiak Grzegorz, Pachniak Małgorzata, Popiel Michał, Rotuski Bartłomiej, Rumniak Ewelina, Szczodrak Arkadiusz, Wanat Sara, Wieczorek Adam Dawid, Wincewicz Paweł, Zając Paweł
KLASA VIE
Błaszczyk Kinga, Bujnowska Katarzyna, Cąkała Adam, Chochlewicz Dagmara, Drab Ada, Fronczyk Barbara, Gałkowska Sylwia, Grodziński Jakub, Jabłońska Paulina, Jarząbek Monika, Kasprzyk Marta, Kozłowski Filip, Milczarek Aleksandra, Płowiec Maciej, Skwarek Sebastian, Trzaska Mateusz, Trzosiński Adrian, Wąsik Tomasz, Włodarczyk Paweł, Woronicz Łukasz, Woronicz Łukasz
2005/2006

KLASA VIA
Boguszewski Krzysztof, Gajda Bartłomiej, Goch Piotr, Iskrzyńska Natalia, Kłosiewicz Aleksandra, Kołodziejczyk Irmina, Krzczot Mateusz, Kucharczyk Maciej, Kuzawińska Justyna, Maciejewska Barbara, Michalski Adam, Mielewska Agnieszka, Nowak Dawid, Nowak Marcin, Nowocień Nina, Olszewska Martyna, Pramik Przemysław, Radecka Marta, Sułkowski Arkadiusz, Wieczorek Adam, Witasek Anna, Żardecka Katarzyna
KLASA VIB
Czwarno Aleksandra, Dyjas Magdalena, Gruszczyńska Agata, Jabłońska Katarzyna, Jarosz Wojciech, Kacprzak Agata, Klejman Piotr, Kowalczyk Paweł, Kucharski Dominik, Majewski Maciej, Malczewski Tomasz, Mendyk Piotr, Musiał Angelika, Rudzki Filip, Simbor Mateusz, Sobstyl Maciej, Strzelecki Sebastian, Szwed Anna, Urbanowicz Krzysztof, Wielgus Katarzyna, Więcławek Alicja
KLASA VIC
Adamska Monika, Bilski Piotr, Czwarno Martyna, Czwarno Paweł, Gradwicki Jarosław, Gumowska Aneta, Kacprzak Marcin, Korczak Oskar, Kujawiak Dominik, Kuźma Paulina, Mizerski Grzegorz, Olko Mateusz, Prykiel Marta, Przybysiak Patryk, Pyrka Adrian, Rożek Martyna, Rydzewski Kacper, Rzeczkowski Jakub, Siedlecki Bartłomiej, Stępień Mateusz, Stolarczyk Agnieszka, Trela Magdalena, Tumanowicz Agnieszka, Wysota Emil
KLASA VID
Bernaś Ewelina, Dulkowska Małgorzata, Glegoła Karol, Grudzień Dominik, Grzybkowska Maja, Jasik Piotr, Jaworska Monika, Kaliciński Łukasz, Kiech Katarzyna, Kilianowski Mariusz, Kopeć Marlena, Lech Aleksandra, Migdał Mateusz, Okolus Damian, Pałczyńska Dominika, Sielski Adrian, Skorupska Monika, Starczewski Michał, Traczyk Marta, Trzaska Michał, Waligóra Agnieszka, Wolski Andreas, Wójcik Kamila, Wójcik Sebastian
KLASA VIE
Chydziński Mateusz, Furmaniak Michał, Gawahir Hassan, Kacperkiewicz Joanna, Klimek Karolina, Lisiewska Katarzyna, Matysiak Aleksandra, Mikuła Mateusz, Narożniak Nina, Opiłowski Robert, Pękacka Katarzyna, Pękacki Marek, Piotrowska Magdalena, Rdzanek Marzena, Stępnikowski Krzysztof, Śliż Marta, Wielgus Marta, Wincewicz Emil, Woźniak Piotr
2004/2005

KLASA VIA
Bednarek Eryk, Bińkowska Marta, Borowska Ewelina, Bykowski Michał, Czwarno Julita, Ficek Piotr, Grodecki Patryk, Gruszczyński Kamil, Hetman Adrian, Kacprzak Adrianna, Kot Magdalena, Lasocka Karolina, Łapczyńska Katarzyna, Machałowski Jacek, Markiewicz Maja, Misterski Sebastian, Nowak Sandra, Olszewska Marta, Przychodzeń Mateusz, Puc Kamil, Świdzińska Justyna, Wielgus Krystian
KLASA VIB
Bednarek Damian, Bubek Ewelina, Chochlewicz Dawid, Fronczyk Katarzyna, Gajda Karol, Głowacki Patryk, Grodecka Marta, Jurczak Ewa, Kacprzak Karolina, Karoń Anna, Kowalczyk Magdalena, Kuszyński Przemysław, Lewuszewski Marcin, Macierzyńska Izabela, Majewska Dominika, Miodowski Mateusz, Nowak Michał, Rotuski Przemysław, Siedlecki Igor, Siek Dawid, Sobstyl Mariusz, Strzelczyk Monika, Trzmiel vel Czmiel Damian
KLASA VIC
Baranowska Marta, Borowiecki Rafał, Czechowski Krzysztof, Gajewski Maciej, Grala Magdalena, Gutkiewicz Dawid, Jarząbek Klaudia, Kaczmarek Żaneta, Korta Tomasz, Krzysztoszek Jerzy, Leszczyński Kamil, Majcher Patryk, Malczewska Paulina, Osowska Katarzyna, Owczarska Paulina, Pałczyńska Beata, Pańczak Marta, Pośnik Adrian, Pośnik Damian, Radecki Mateusz, Sieczak Karolina, Sułkowska Angelika, Śliwa Karolina, Tomczyński Łukasz, Trojanowski Bartłomiej, Trzosiński Paweł
KLASA VID
Bąba Sebastian, Chmielarska Martyna, Chmielarski Dominik, Cybulska Katarzyna, Dawiczewski Michał, Filipczak Kaja, Gołębiowski Mateusz, Jaroszek Angelika, Klimek Katarzyna, Kowalczyk Mateusz, Krzemińska Malwina, Lewandowska Barbara, Łukasik Adrian, Morawski Dawid, Nagrodzki Grzegorz, Pachniak Mateusz, Pawlik Mateusz, Popiel Edyta, Smolińska Monika, Soból Damian, Wójcik Alicja, Ziółkowski Mateusz
KLASA VIE
Adamski Damian, Bednarczyk Mateusz, Behrendt Marlena, Dźwigulski Łukasz, Federowicz Krzysztof, Federowicz Monika, Gajda Adrian, Glegoła Mateusz, Jabłoński Mateusz, Jankowski Dominik, Kilianowska Katarzyna, Kopeć Sebastian, Kucharczyk Konrad, Pośnik Sebastian, Sikorski Dawid, Ślusarska Ewelina, Traczyk Anna, Waligóra Mikołaj, Wąsik Michał, Wodzińska Magdalena, Wodziński Piotr, Zawisza Paweł, Zwierzchowska Dominika, Zwierzchowska Ewa
2003/2004

KLASA VIA
Baranowski Mateusz, Błaszczyk Anita, Gąska Katarzyna, Imiełowska Małgorzata, Jagiełło Patrycja, Jędra Sergiusz, Kabała Martyna, Kotulski Robert, Kucharczyk Karolina, Kulińska Katarzyna, Lis Mateusz, Masłowski Rafał, Michałowski Mariusz, Olko Marta, Okrój Kinga, Paprocki Marcin, Płowiec Aleksandra, Pośnik Sebastian, Rdzanek Ewelina, Rożek Damian, Skłodowska Alicja, Szot Anna, Trojanowski Grzegorz, Wojcieszak Beata, Woś Michał, Wójcik Monika, Wroczyński Sławomir
KLASA VIB
Barańska Ewa, Bąk Adrian, Feruś Ewa, Jarząbek Milena, Jasik Anna, Jaworski Mariusz, Kaczmarek Katarzyna, Kilianowska Klaudia, Kramek Aleksandra, Kucharczyk Damian, Kucharczyk Małgorzata, Mazurkiewicz Aleksandra, Połczyński Michał, Pramik Bartłomiej, Pośnik Emilia, Rak Piotr, Rekowska Agata, Rudzki Mateusz, Ryszkowska Aneta, Sielski Mateusz, Spólny Marcin, Stachowiak Emil, Starczewski Kamil, Starczewski Karol, Szatan Michał, Szot Mariusz, Tkaczyk Marta, Tumanowicz Izabela, Włodarczyk Katarzyna, Wolski Manuela
2002/2003

KLASA VIA
Amrah Kamil, Bus Beata, Chmielewski Emil, Dąbrowski Sebastian, Jaworska Iwona, Kacprzak Paulina, Kilianowska Martyna, Kostrzewa Karolina, Kucharczyk Justyna, Kucharski Mateusz, Mucha Marta, Okolus Martyna, Okolus Marzena, Płowiec Katarzyna, Pośnik Wioleta, Prykiel Mateusz, Sieczak Jakub, Sielski Krzysztof, Sikora Jolanta, Starczewski Grzegorz, Wieteska Agata, Wlazło Ewelina, Wziątek Anna, Zbiciak Paweł, Ziółek Karolina, Ziółek Martyna
KLASA VIB
Bilska Anna, Borysiewicz Dariusz, Bujnowska Paulina, Drab Aleksander, Fijałkowski Michał, Grzmiel Mateusz, Jaworska Sylwia, Kierczak Miłosz, Kłoś Łukasz, Kozioł Karolina, Kucharczyk Katarzyna, Kucharski Michał, Mrowiński Piotr, Opiłowska Karolina, Rupniewska Monika, Sitarek Łukasz, Trześniewski Adrian, Więcek Maciej, Wleciał Michał, Woźniak Adam
KLASA VIC
Betz Aleksandra, Czechowicz Paweł, Czwarno Karolina, Gondek Magdalena, Grudzień Magdalena, Klepacz Agata, Kot Monika, Krawczyk Kinga, Olko Arkadiusz, Ostrowski Robert, Rożek Monika, Rudecki Mateusz, Sąpor Sylwia, Sęk Michał, Skrzypczyńska Olga, Syta Anita, Trzmiel vel Czmiel Izabela, Witasek Paweł, Wodecka Anna, Zalewski Paweł

2001/2002

KLASA VIA
Chmielewski Kamil, Chudziński Mateusz, Czachorowski Tomasz, Federowicz Karolina, Federowicz Paweł, Glegoła Monika, Głowacka Ewelina, Górzyński Krzysztof, Grotowski Hubert, Gumowski Zbigniew, Jaworski Robert, Kalicińska Joanna, Kucharczyk Paweł, Matysiak Małgorzata, Musiał Adrian, Olszewicz Justyna, Popiel Filip, Pośnik Karolina Eliza, Pośnik Małgorzata, Pośnik Monika, Prasek Kamila, Sielska Magdalena, Sielska Malwina, Stępień Mariusz, Świetlik Ewelina, Ślęzak Paweł, Trześniewski Katarzyna, Tumanowicz Karol, Wójcik Karol

KLASA VIB
Adamska Olga Agnieszka, Babik Robert Piotr, Banachowicz Mateusz, Banaśkiewicz Joanna, Czwarno Marcin, Fijałkowski Mateusz, Gaczyńska Kinga, Gumowski Piotr Paweł, Hernik Emilia, Janik Tomasz Krzysztof, Kacprzak Paulina, Kucharski Rafał, Kośla Karol, Malczewska Sandra, Nagrodzki Dominik Mirosław, Okrój Rafał Gabriel, Paprocka Paulina Marta, Radomska Monika, Rajczykowska Karolina, Rumniak Marcin, Sieczak Marta, Sitarek Michał Władysław, Sobstyl Martyna, Szmyt Anna, Traczyk Hubert, Walczak Rafał Cezary, Woźniak Janusz, Wójcik Agnieszka, Wroczyńska Agnieszka

2000/2001

KLASAVIA
Bartosiak Mariusz, Bus Marcin, Chochlewicz Kamila, Chmielewski Michał, Federowicz Michał, Giżycka Monika, Glegoła Eliza, Grzegorczyk Anna, Hersz Dominik, Janik Paweł, Kacprzak Adam, Kacprzak Robert, Kępka Ernest, Krzysztoszek Karol, Kucharczyk Ilona, Kucharczyk Piotr, Kucharska Katarzyna, Łukasiak Michał, Niedzielska Anna, Piekarski Krzysztof, Starczewska Dominika, Szot Aneta, Tkaczyk Emil, Traczyk Łukasz, Wlazło Katarzyna, Wójcik Mateusz, Zwierzchowska Magdalena

KLASA VIB
Banachowicz Martyna, Bartha Renata Monika, Bartnik Łukasz, Bienias Katarzyna, Czech Magdalena, Czwarno Renata, Fijałkowska Anna, Gąska Anna, Jaroszek Rita, Jarząbek Dorota, Jarząbek Magdalena, Kowalczyk Damian, Kucharski Konrad, Łęcki Piotr, Maj Michał, Maj Monika, Malczewska Magdalena, Milczarek Kamil, Mrowińska Karolina, Okrój Grzegorz, Popkowicz Adrian, Radomski Andrzej, Rotuska Marlena, Suwa Monika, Trojanowski Tomasz, Wleciał Dagmara, Zawadzak Marcin

KLASA VIC
Adamczewska Magdalena, Bartoszewicz Joanna, Bednarska Anna, Fołtyn Anna, Górnik Grzegorz, Kacprzak Katarzyna, Kaczor Mariusz, Kazana Grzegorz, Kornacki Karol, Kornacki Paweł, Kowalczyk Rafał, Kozłowska Kamila, Kozłowska Karolina, Kramek Joanna, Krawczyk Dagmara, Kuliński Rafał, Leśnowolski Łukasz, Letniowska Maria, Mucha Barbara, Podkowiak Aleksandra, Różycka Milena, Sarniak Marta, Siadkowski Sebastian, Syta Paulina, Szatan Mateusz, Wargacka Aneta, Zasławski Kamil, Zgiep Paulina, Zieliński Mateusz

1999/2000

KLASA VIA
Barańska Marzena, Behrendt Dariusz, Borowska Lidia, Chochlewicz Małgorzata, Czachorowska Martyna, Dąbrowska Anna, Dźwigulski Andrzej, Feruś Michał, Galbarczyk Karolina, Jankowska Wioletta, Kiech Monika, Kępka Konrad, Krawczyk Radosław, Kucharczyk Monika, Matysiak Karolina, Miśta Miłosz, Pałczyńska Anna, Kucharczyk Kamil, Pośnik Michał, Rekowska Beata, Sałaciński Kamil, Urbaniak Jarosław, Wziątek Marcin, Ziółek Ewelina

KLASA VIB
Ambroziak Katarzyna, Bartuszek Olga, Bernat Magdalena, Boguszewska Ewelina, Budzik Renata, Czwarno Magdalena, Czwarno Monika, Jankowska Beata, Jaworski Michał, Kaczor Ewelina, Karulik Bartłomiej, Kośla Dawid, Kozłowska Kinga, Kozłowska Monika, Lenartowicz Katarzyna, Mazurkiewicz Adrian, Mikulska Milena, Mrowiński Krzysztof, Nowak Grzegorz, Pałczyński Łukasz, Płowiec Paulina, Rek Kamil, Tkaczyk Hubert, Wargacka Kamila, Witkowski Paweł, Zboroch Robert

KLASA VIC
Barszcz Monika, Cąkała Bartosz, Cichocka Katarzyna, Czwarno Agnieszka, Czwarno Ewelina, Fijałkowska Karolina, Gos Daria, Jędrzejewska Małgorzata, Kacprzak Marta, Kornacki Marcin, Kruślińska Dorota, Leśnowolski Kamil, Mucha Andrzej, Ostrowska Wioletta, Reguła Agata, Rożek Marcin, Rumniak Dariusz, Siedlecka Sylwia, Sułek Tomasz, Szwed Marcin, Wróblewski Piotr, Zegarek Marta

KLASA VIIIA
Bąk Maksymilian Jan, Bednarczyk Grzegorz Jacek, Błesznowska Sylwia, Borowska Małgorzata, Cąkała Paweł, Chmielewski Radosław, Chołuj Karol, Ciałkowska Joanna, Fołtyn Sebastian, Grotowska Agata, Grudzień Karol, Jarząbek Krzysztof, Jeżowska Anna, Klich Paulina, Kowalik Katarzyna, Kucharski Kamil, Morawski Konrad, Pytka Karolina, Siek Ewelina, Sielezin Mikołaj, Stępniewska Anna, Szwed Iwona, Traczyk Emil, Wielgomas Adrian, Wojciechowska Kamila, Woronicz Sylwester, Woźniak Marcin, Wysota Robert, Zboroch Kamila, Ziółek Ewa, Zwierzchowska Beata

KLASA VIIIB
Bilski Jarosław, Błaszczyk Aneta, Błesznowski Sebastian, Czech Marcin, Czwarno Anna, Durka Piotr, Dziewicki Łukasz, Gondek Agnieszka, Jasik Łukasz, Kacprzak Agata, Klich Katarzyna, Krawczyk Kamil, Krawczyk Radosław, Leśnowolska Grażyna, Leśnowolski Paweł, Mucha Anna, Niedziela Bartłomiej, Sarniak Mateusz, Stefaniak Patrycja, Szych Jakub, Wieteska Przemysław, Zgiep Mariusz

KLASA VIIIC
Chochlewicz Katarzyna, Dulińska Anna, Dźwigulska Joanna, Fołtyn Łukasz, Gruszczyński Krzysztof, Gumowski Sylwester, Hernik Ewelina, Iskrzyński Kamil, Jankowska Agnieszka, Jarząbek Maciej, Karolewski Jarosław, Kucharczyk Piotr, Kucharczyk Grzegorz, Kluś Norbert, Lament Anna, Leszczyńska Katarzyna, Majewska Dorota, Olszewicz Roman, Pałczyński Karol, Pawlak Mariusz, Piekarska Agata, Pierzchanowska Paulina, Rzeczkowska Milena, Seta Monika, Sielski Grzegorz, Skwarek Łukasz, Tokarski Łukasz, Traczyk Arkadiusz, Trześniewski Michał, Trzosińska Anna, Wieteska Anna, Zbiciak Łukasz, Ziółek Marta

1998/1999

KLASA VIA
Baczyński Grzegorz, Federowicz Dominik, Feruś Magdalena, Galbarczyk Katarzyna, Janik Katarzyna, Kacprzak Grzegorz, Lech Magda, Łabędzka Ewelina, Łubiński Tomasz, Miśta Radosław, Mizerski Robert, Perendyk Kinga, Podsiadło Łukasz, Pośnik Marek, Pypeć Jolanta, Rek Monika, Spólna Agnieszka, Szot Anna, Ślęzak Beata, Świetlik Kamil, Traczyk Damian, Widalski Paweł, Włosowska Dorota, Wójcik Sebastian, Wziątek Łukasz, Zgutka Anna, Ziółek Mateusz

KLASA VIB
Budzikowski Władysław, Bus Piotr, Ćwiek Edyta, Federowicz Ilona, Feruś Piotr, Fołtyn Grzegorz, Guzik Grzegorz, Głaczkowski Tomasz, Kacprzak Adrian, Klejman Ewelina, Kujawiak Łukasz, Kucharski Hubert, Łęcki Arkadiusz, Nowak Magdalena, Okolus Marcin, Olszewska Marlena, Pałczyńska Katarzyna, Popiel Joanna, Sikorska Małgorzata, Stolarczyk Ewa, Sielska Sylwia, Wojciechowska Magdalena, Wójcik Aneta, Wrona Magdalena

KLASA VIC
Bartnik Katarzyna, Batko Agnieszka, Becz Karol, Będziński Łukasz, Czech Justyna, Dudkiewicz Magdalena, Dudkiewicz Sławomir, Gadalińska Marta, Kasprzyk Olga, Komorowski Kamil, Kondrzycka Marta, Kramek Ewelina, Leksiński Michał, Leksiński Robert, Pawlak Joanna, Pecelt Katarzyna, Podymniak Katarzyna, Pytka Joanna, Sobieraj Iwona, Sobolewski Konrad, Tkaczyk Mateusz, Tomczyk Anna, Traczyk Aleksandra, Wąsalska Ewelina, Wąsik Łukasz, Wodecki Jakub

KLASA VIIIA
Ambroziak Aleksandra, Barańska Jolanta, Bernaś Krystyna, Czachorowska Ilona, Chochlewicz Magdalena, Chudziński Kamil, Dudek Lidia, Fołtyn Barbara, Galbarczyk Marta, Glibowski Marek, Jaworski Mariusz, Kacprzak Grzegorz, Klepacz Magdalena, Korczak Łukasz, Koślińska Sylwia, Kucharska Aneta, Lech Justyna, Lisiewska Kinga, Łagoda Grzegorz, Molak Piotr, Piekarska Agnieszka, Pośnik Jarosław, Rychlik Małgorzata, Spólna Ewelina, Stolarczyk Monika, Szatan Dariusz, Szczepaniak Iwona, Wachowicz Emil, Widalski Łukasz, Wieteska Michał, Wojciechowski Cezary, Zwierzchowska Anna

KLASA VIIIB
Banachowicz Ewelina, Będziński Przemysław, Błaszczyk Albin, Gadaliński Marcin, Ginter Izabela, Górnik Jolanta, Grzebielucha Marcin, Jędra Daniel, Leszczyńska Paulina, Łoda Joanna, Łubiński Łukasz, Nagrodzki Damian, Prus Rafał, Puc Hubert, Rogalski Karol, Rudecki Przemysław, Rudzki Paweł, Skwarek Ewa, Szafraniec Aleksandra, Tomczyk Karol, Trześniewski Jarosław, Wojciechowski Andrzej, Wójcik Mariusz, Wójtowicz Jarosław, Zielińska Anna, Zych Grzegorz

KLASA VIIIC
Borowski Dominik, Czwarno Małgorzata, Dąbrowski Damian, Fonfara Katarzyna, Gaczyński Łukasz, Grudzień Janusz, Jagiełło Katarzyna, Jarząbek Rafał, Krasowska Katarzyna, Krawczyk Martyna, Malczewski Marek, Masłowski Arkadiusz, Mucha Krzysztof, Płowiec Natalia, Pytka Iga, Reguła Dariusz, Rotuski Hubert, Różycki Marcin, Soból Piotr, Suwa Dawid, Szwed Ewa, Tatar Damian, Trześniewski Norbert, Wasil Adam, Wasil Ewa, Wojcieszak Marzena, Woźniak Daniel

1997/1998

KLASA VIIIA
Babik Bogdan, Bąk Dominik, Chalecka Katarzyna, Feruś Agnieszka, Gaczyńska Agnieszka, Ginter Katarzyna, Gutkiewicz Paweł, Hernik Marcin, Iskrzyńska Izabela, Kaczmarczyk Mirosław, Kalbarczyk Ewa, Kowalik Małgorzata, Krakowiak Elżbieta, Kucharska Agnieszka, Lasocka Katarzyna, Łoda Adam, Marciniak Wojciech, Mendelewski Łukasz, Pawlik Agata, Pytka Ewelina, Pytlewski Kamil, Rzeczkowska Alicja, Sobolewska Katarzyna, Staniszewski Krzysztof, Swęd Anna, Szafraniec Sebastian, Szych Agata, Szymczyk Karol, Tkaczyk Dominik
KLASA VIIIB
Bednarczyk Łukasz, Bednarski Michał, Cichocki Paweł, Ciupiński Paweł, Durka Ewa, Dybiec Katarzyna, Dziewicki Hubert, Głowacka Dorota, Imiełowska Iwona, Kicza Lucyna, Krzczot Marta, Lasek Wioleta, Niedobylska Renata, Ofiara Radosław, Oględziński Emil, Pytka Łukasz, Reguła Adam, Reguła Adam, Rumniak Arkadiusz, Sałuda Ewa, Sosnówka Mirosław, Suwa Klaudia, Szatan Elżbieta, Trojanowski Michał, Trzaska Aneta, Wodecki Łukasz, Woronicz Karol, Zaręba Urszula
KLASA VIIIC
Behrendt Sylwester, Danielewicz Grzegorz, Dudkiewicz Ireneusz, Galbarczyk Łukasz, Hernik Łukasz, Jaworska Agnieszka, Jankowska Edyta, Kaczorek Anna, Kozłowski Piotr, Kozłowski Sławomir, Kucharska Sylwia, Leśnowolski Paweł, Łukasiak Łukasz, Mrowiński Tomasz, Olszewicz Dorota, Okolus Katarzyna, Okolus Dariusz, Pajek Magda, Pośnik Irmina, Pośnik Magdalena, Pośnik Monika, Perendyk Mariusz, Rekowska Agnieszka, Rychter Anna, Sielski Michał, Skwarek Magdalena, Słowikowska Monika, Sikorski Karol, Sitarz Marcin, Szatan Mariusz, Zalewska Małgorzata, Zawisza Jarosław, Zieliński Sebastian
1996/1997

KLASA VIIIA
Barszcz Karol, Bernat Michał, Dąbrowski Michał, Dudek Łukasz, Fima Adam Jan, Fołtyn Marcin, Fołtyn Marzena, Iwanowski Norbert, Jagiełło Damian, Jasińska Magdalena, Jędrzejewska Joanna, Kacprzak Agnieszka, Kacprzak Łukasz, Koperska Iwona, Kostrzewski Karol, Kot Grzegorz, Krakowiak Adam, Kruślińska Edyta, Podymniak Przemysław, Sendak Kamil, Tarnowski Zbigniew, Wolczyk Piotr, Woźniak Patryk, Wójcik Ludmiła
KLASA VIIIB
Bartosiak Sebastian, Bernaś Anna, Chmielewski Bogdan, Chyc Arkadiusz, Danielewicz Piotr, Danis Piotr, Federowicz Anna, Federowicz Mirosław, Furmańska Ewa, Gal Hubert, Galbarczyk Marcin, Jankowski Piotr, Jaworski Robert, Lament Grzegorz, Leśniak Katarzyna, Marszał Ewelina, Mizerska Ewelina, Paprocka Agnieszka, Skwarek Andrzej, Sobolewska Monika, Stepień Michał, Syta Michał, Urbański Paweł, Węgłowski Przemysław, Wiciejowski Marcin, Wojciechowska Katarzyna, Wojciechowski Mariusz, Zawisza Grzegorz, Zgutka Piotr, Ziółek Agnieszka,
KLASA VIIIC
Adamczyk Katarzyna, Ambroziak Marta, Gapys Beata, Gawin Magdalena, Gryz Mariusz, Jabłońska Iwona, Jasińska Katarzyna, Klejman Przemysław, Kondrzycka Ewa, Krzysztoszek Marta, Kucharski Łukasz, Pałczyński Paweł, Pośnik Michał, Puc Edyta, Rupniewski Hubert, Tępiak Sebastian, Truszkiewicz, Agnieszka, Pawlik Monika, Wąsik Piotr, Wojcieszak Mariusz, Wrzesiński Łukasz, Zegarek Anna
 1995/1996

KLASA VIIIA
Barwicka Ewa, Błońska Katarzyna, Brodecki Sebastian, Chmielewska Aneta, Gębski Karol, Grzybowska Magdalena, Harciński Cezary, Kacprzak Rafał, Kornatowska Anna, Kośla Magdalena, Kubicka Małgorzata, Leśnowolska Anna, Maślak Agnieszka, Młodziński Paweł, Pawlik Elżbieta, Pawlik Marek, Piwowarczyk Anna, Przyrowski Sebastian, Rudzka Anna, Rudzki Hubert, Stachera Aleksandra, Szczepanowska Justyna, Traczyk Grzegorz, Trześniewski Marcin, Witkowska Alina
KLASA VIIIB
Babik Iwona, Błesznowska Anna, Dudek Krzysztof, Dybiec Justyna, Dziewicka Izabela, Gardyszewski Paweł, Giżycki Paweł, Grabarczyk Dariusz, Gutkiewicz Irmina, Kacprzak Łukasz, Marczak Marek, Michalak Karol, Miziołek Aneta, Niedziela Marcin, Nowak Agnieszka, Olszewski Konrad, Podkowiak Alicja, Podymniak Marcin, Puc Monika, Siedlecki Grzegorz, Tkaczyk Katarzyna, Traczyk Dariusz, Traczyk Ireneusz, Wodecka Barbara, Woźniak Maciej
KLASA VIIIC
Bartosiak Marcin, Bernaś Renata, Budzikowska Justyna, Chmielewski Łukasz, Czech Karolina, Dudek Ewa, Fołtyn Katarzyna, Galbarczyk Łukasz, Glibowska Agnieszka, Gumowska Lucyna, Jaworski Marcin, Kacprzak Agnieszka, Kacprzak Ewa, Kacprzak Małgorzata, Kiech Aneta, Kozłowski Krzysztof, Krawczyk Dominika, Kucharski Piotr, Mizerski Dariusz, Mrowińska Agnieszka, Popiel Magdalena, Rekowski Hubert, Sikora Mariusz, Trześniewski Łukasz, Wieteska Jacek, Wieteska Małgorzata, Wójtowicz Adam, Wójtowicz Karolina, Zegarek Dariusz, Ziółek Joanna, Zwierzchowski Jacek
KLASA VIIID
Abramowicz Zenon, Adamczewski Michał, Adamczyk Izabela, Archanowicz Julita, Bartosiak Katarzyna, Bartoszewicz Ewa, Chalecki Paweł, Federowicz Mirosław, Gruszczyńska Katarzyna, Jasiński Tomasz, Kacprzak Grzegorz, Kowalik Michał, Kulik Sebastian, Krzczot Agnieszka, Lasocka Ewelina, Ofiara Karol, Petrzak Łukasz, Pytka Beata, Romanowska Żaneta, Rutkowski Łukasz, Słoka Krystyna, Sobieraj Mirosław, Szatan Przemysław, Włosowski Artur, Wójcicki Mateusz, Zasławski Hubert
1994/1995

KLASA VIIIA
Bartos Monika, Fołtyn Magdalena, Gruszczyńska Ewa, Kacprzak Łukasz, Kopeć Agnieszka, Kot Marcin, Kowalczyk Aneta, Krawczyk Krzysztof, Kucharska Monika, Nagraba Ewa, Nidzielski Piotr, Ofiara Robert, Pałczyński Tomasz, Pańczk Ewa, Piotrowski Tomasz, Piórkowska Małgorzata, Prykiel Jacek, Rogalski Jerzy, Rzeczkowski Tomasz, Salamońska Justyna, Sałuda Katarzyna, Soból Katarzyna, Szafraniec Milena, Wasil Izabela, Wojciechowski Michał, Zasławska Marta, Zieliński Mariusz
KLASA VIIIB
Banach Rafał, Barszcz Renata, Bartuszek Piotr, Bednarski Piotr, Dąbrowski Sebastian, Dąbrowski Karol, Gawin Łukasz, Gądek Michał, Hernik Hubert, Kacprzak Rafał, Katus Marcin, Kierczak Dominika, Kilijańczyk Michał, Koper Edyta, Krakowiak Ewa, Krzcot Rafał, Leksiński Dariusz, Nader Wioletta, Piotrowska Honorata, Piwowarczyk Artur, Przyrowska Joanna, Sałek Dorota, Sendak Sebastian, Sobolewski Kamil, Szatańska Karolina, Tarkowski Łukasz, Tkaczyk Justyna, Turek Mariusz
KLASA VIIIC
Aderek Dariusz, Banachowicz Konrad, Barszcz Małgorzata, Ciupiński Karol, Czech Anna, Dźwigulski Marcin, Jabłońska Monika, Jarząbek Izabella, Jędrzejewski Dariusz, Kacprzak Ewa, Kujawiak Justyna, Krasowski Robert, Laudy Paweł, Lewandowski Andrzej, Loba Tomasz, Majewska Iwona, Mirecki Piotr, Miros Wojciech, Podsiadło Karol, Rudzka Marta, Sikorski Krzysztof, Słowińska Izabella, Słowiński Piotr, Szewczyk Grzegorz, Truszkiewicz Dagmara, Wójcik Izabela, Zgiep Wioletta, Zieliński Adam
KLASA VIIID
Behrendt Krzysztof, Borowska Katarzyna, Chmielewski Marcin, Danielewicz Michał, Danis Mariola, Dźwigulski Sławomir, Galbarczyk Tomasz,  Glibowski Grzegorz, Jasik Łukasz, Kacprzak Marcin, Kołodziejczyk Hubert, Kośliński Grzegorz, Kowalczyk Maria, Krzyżanowska Aneta, Marciniak Barbara, Mrowiński Paweł, Paprocki Krzysztof, Pośnik Leszek, Pośnik Norbert, Pośnik Urszula, Rudecki Łukasz, Sikora Łukasz, Ślusarska Aneta, Wieteska Joanna, Wójcik Paweł, Ziółek Marcin
1993/1994

KLASA VIIIA
Abramowicz Adam, Barwicki Paweł, Bąba Michał, Brodecka Katarzyna, Chyc Emilian, Fołtyn Anna, Gorycki Arnold, Gumowski Marcin, Jarosz Beata, Konopka Katarzyna, Koperski Tomasz, Kostrzewska Małgorzata, Kucharska Magdalena, Kuszyńska Anna, Leszczyńska Wioletta, Pachniak Sebastian, Piórkowski Paweł, Piwowarczyk Piotr, Różycki Jacek, Szczepaniak Marcin, Szymański Paweł, Trześniewska Aneta, Wdowczyk Piotr, Zielińska Beata, Zieliński Piotr, Żakowicz Dominik
KLASA VIIIB
Bednarek Dominika, Chruściński Paweł, Dziewicka Kinga, Feruś Arkadiusz, Giedyk Dariusz, Grabarczyk Anna, Gryz Joanna, Górniewska Iwona, Kacprzak Magda, Kacprzak Paweł, Kowalczyk Artur, Krzysztoszek Łukasz, Laudy Grzegorz, Makowiecka Ewa, Ofiara Magda, Ofiara Łukasz, Niedzielski Wojciech, Piotrowska Lucyna, Płazińska Alina, Pośnik Jacek, Szczepanek Marta, Trześniewski Konrad, Woźniak Michał, Wójcik Olga, Wójcicki Cezary, Zientara Krzysztof, Ziółek Jarosław, Ziółek Rafał
KLASA VIIIC
Barszcz Anna, Borowski Marcin, Borowski Mariusz, Dąbrowska Renata, Dudek Grzegorz, Federowicz Krzysztof, Figura Danuta, Gardyszewska Aldona, Gumowski Adrian, Imiełowski Piotr, Jagiełło Marcin, Krasowska Monika, Lewecki Grzegorz, Michalski Artur, Petrzak Ewelina, Petrzak Rafał, Płaszczyńska Anna, Pogoda Beata, Siedlecka Agnieszka, Szymczyk Krzysztof, Tatar Hubert, Wasil Danuta, Waśniewska Agnieszka, Wielechowska Małgorzata, Wąsik Paweł
KLASA VIIID
Adamczyk Marek, Błesznowski Piotr, Cybulska Monika, Duranc Leszek, Federowicz Grzegorz, Hernik Aldona, Kacprzak Ewa, Karolewska Edyta, Kicza Radosław, Kierczak Kornelia, Kierczak Dominika, Kosowska Dominika, Okolus Marek, Pałczyński Kazimierz, Raszko Edyta, Siadkowski Hubert, Sielezin Dorota, Wieteska Dariusz, Zbiciak Mirosław, Zielińska Aneta, Zieliński Paweł  
 1992/1993

KLASA VIIIA
Adamczyk Sławomir, Bartosiak Hubert, Cybulski Piotr, Danielewicz Marcin, Dźwigulska Agnieszka, Galbarczyk Joanna, Gołąbek Marcin, Kawińska Sylwia, Kępka Aneta, Korczak Bernadetta, Maciąg Paweł, Marszałek Aneta, Migdał Anna, Nagrodzki Marcin, Napiórkowski Roman, Paprocka Monika, Pasek Piotr, Pikulska Renata, Piskuła Tomasz, Pośnik Mariusz, Rokicka Edyta, Sentkowska Wioletta, Sobieraj Marcin, Tępiak Artur, Śmietana Aneta, Wójcik Rafał
KLASA VIIIB
Banach Dominika, Barszcz Aneta, Bartha Ewa, Błażejewski Przemysław, Choroś Michał, Fołtyn Tomasz, Grzegorzewski Andrzej, Gutkiewicz Katarzyna, Jarosz Artur, Klich Robert, Kołacz Michał, Kot Izabella, Krzciuk Justyna, Kwil Dorota, Łaski Konrad, Łopuszyński Artur, Majewska Aneta, Majewska Edyta, Morawski Piotr, Pachniak Piotr, Radzimowski Konrad, Rdzanek Jarosław, Skalski Łukasz, Swęd Izabela, Wieckowski Andrzej, Zapalski Marcin, Żakowicz Hubert
KLASA VIIIC
Aderek Iwona, Bąba Adam, Chyc Marek, Fatek Cezary, Fatek Piotr, Gruszczyńska Anna, Górak Tomasz, Klewicka Monika, Kośla Rafał, Kupidura Izabela, Machalski Tomasz, Marczak Joanna, Mendelewski Maciej, Milczarczyk Damian, Miros Piotr, Okrój Teresa, Pańczak Lidia, Papiński Paweł, Petrzak Justyna, Popiel Radosław, Waćkowska Katarzyna, Wejner Radosław, Wolczyk Agata, Zbiciak Marcin
KLASA VIIID
Abramowicz Michał, Beleć Małgorzata, Federowicz Łukasz, Fima Piotr, Grabowski Wojciech, Grodecki Adam, Jabłoński Robert, Jeżowski Michał, Jędra Karol, Kacprzak Dariusz, Kwatek Łukasz, Murawski Karol, Pawlak Jarosław, Pełka Aneta, Piotrowski Adam, Rychlik Monika, Salamoński Janusz, Siedlecka Aneta, Sitarz Marzena, Skowroński Piotr, Sowińska Aneta, Staniszewska Paulina, Strykowski Tomasz, Strzelczyk Tomasz, Tęcza Łukasz, Traczyk Aneta, Wieteska Andrzej, Włosowska Justyna, Woś Ewelina  
1991/1992

KLASA VIIIA
Adamczyk Agnieszka, Bartosz Marcin, Beleć Rafał, Chyc Robert, Czyż Magdalena, Domagała Renata, Fołtyn Rafał, Gorycka Maria, Hersz Michał, Jaworski Robert, Komorek Sławomir, Kośla Iwona Kośla Marcin, Nowakowska Agnieszka, Olszewska Małgorzata, Salamoński Grzegorz, Skalska Justyna, Stepień Agnieszka, Ślęzak Mirosław, Szczepaniak Agnieszka, Telbuch Mateusz, Traczyk Jarosław, Więckowski Karol, Wojciechowski Tomasz, Wróblewski Mariusz, Wrzesiński Arkadiusz, Wysota Magdalena
KLASA VIIIB
Czwarno Iwona, Dąbrowska Katarzyna, Doleżyńska Ewa, Gapys Michał, Gębska Ewelina, Góralski Łukasz, Grzyb Rafał, Grzybowski Paweł, Hernik Brygida, Karolewska Ewelina, Kondrzycka Aneta, Kubicka Anna, Łoda Grzegorz, Macierzyńska Adrianna, Majcher Angelika, Michalski Piotr, Mrozińska Irena, Nader Małgorzata, Pękacka Agnieszka, Pratkowski Michał, Tarkowski Rafał, Trzosiński Piotr, Turek Anna, Ustymiuk Hubert, Ustymiuk Sebastian, Woźniak Cezary, Woźniak Przemysław, Wrzesińska Elwira, Zielińska Katarzyna
KLASA VIIIC
Bidziński Przemysław, Borowski Jarosław, Figura Janusz, Górak Michał, Górzyńska Aneta, Grodecka Ewa, Gruszczyńska Magdalena, Kacprzak Grzegorz, Klejman Iwona, Kos Hubert, Kruk Aneta, Leśniak Konrad, Macierzyńska Anna, Pelletier Andrzej, Piotrowski Tomasz, Podymniak Dorota, Podymniak Magdalena, Pośnik Krzysztof, Rądlewski Jacek, Romanowski Krzysztof, Sulej Artur, Szymański Paweł, Szymczyk Ewa, Świąder Michal, Witkowski Piotr
KLASA VIIID
Ambroziak Mariusz, Barańska Bernadeta, Błesiński Radosław, Błesznowska Anna, Bolek Edyta, Bomba Marlena, Druszcz Monika, Federowicz Renata, Górka Artur, Gumowski Przemysław, Jach Justyna, Kacprzak Aneta, Kacprzak Monika, Kalbarczyk Beata, Kawińska Izabella, Kępka Mariusz, Krzyżanowska Agnieszka, Kulesza Wojciech, Kuśta Katarzyna, Leder Mariusz, Leksiński Paweł, Marciszewska Katarzyna, Pikulska Agnieszka, Pośnik Marzena, Stolarski Paweł, Ślażyńska Wioletta, Wicha Dariusz, Wieteska Mariusz, Wiktorski Grzegorz, Wrzos Mariusz, Zawadzka Małgorzata, Ziółek Jarosław, Ziółek Renata, Zjawiński Robert
1990/1991

KLASA VIIIA
Budzikowska Agnieszka, Budzikowska Anna, Cichawa Anna, Cybulska Anna, Danielewicz Jolanta, Grabarczyk Paweł, Kacprzak Magdalena, Kacprzak Małgorzata, Kacprzak Radosław, Kazała Anna, Kazała Grażyna, Krzciuk Michał, Krzcot Marcin, Krzosek Izabela, Mikulski Błażej, Pachniak Beata, Pośnik Agnieszka, Przytuła Aneta, Rogalski Przemysław, Sikorski Marcin, Szymanowicz Grzegorz, Szumigaj Leszek, Tkaczyk Marzena, Trojanowski Hubert, Warzecha Aleksandra, Wójcik Anna, Wójcik Łukasz   
KLASA VIIIB
Bartha Marcin, Feruś Marcin, Frączyk Dagmara, Gapis Marzena, Głuszyński Konrad, Gruszczyński Łukasz, Gumowski Rafał,  Kaczmarczyk Konrad, Korczak Joanna, Kornacki Piotr, Kornatowski Mariusz, Kuszyński Robert, Łaski Marcin, Makowiecki Michał, Maciąg Piotr, Pękacki Norbert, Rzeczkowski Grzegorz, Rudzka Renata, Sielezin Łukasz, Smyk Monika, Witkowski Tomasz, Wieteska Ewa, Zasławska Anna
KLASA VIIIC
Barszcz Teresa, Budzik Małgorata, Federowicz Marek, Jaworska Małgorzata, Jeżowska Magdalena, Kawecki Rafał, Kopeć Mariola, Kot Jacek, Kot Radosław, Kozłowska Anna, Kramek Anna, Kubica Bogdan, Marczak Monika, Michalak Ewa, Misztal Paweł, Prykiel Rafał, Pytka Agnieszka, Rajczykowski Sebastian, Strzelczyk Krzysztof, Sułecki Rafał, Sułek Iwona, Śniegucka Aneta, Waśniewska Marlena, Wielechowski Mariusz, Zgiep Cezary, Zieliński Paweł, Ziemnicka Izabela KLASA VIIID
Adach Mariusz, Archanowicz Grażyna, Bolek Dorota, Bolek Krzysztof, Borzechowska Agnieszka, Furmańska Agata, Furmański Jacek, Grabowska Grażyna, Jankowski Paweł, Jarząbek Zenon, Kacprzak Mirosław, Kaczmarczyk Paweł, Kowalczyk Jolanta, Kieroński Artur, Majewska Agnieszka, Owczarek Krzysztof, Pośnik Milena, Rupniewska Katarzyna, Siurnik Piotr, Skorulski Ireneusz, Starczewska Renata, Stępień Monika, Wąsik Paweł, Wesołowska Iwona, Zielińska Justyna   
1989/1990

KLASA VIIIA
Bartha Katarzyna, Błesznowski Bogumił, Bolek Remigiusz, Brzeska Magdalena, Cichawa Artur, Czwordon Arkadiusz, Ćwikła Marcin, Furmańska Agnieszka, Gal Edyta, Górka Damian, Gutkiewicz Krzysztof, Jodłowska Magdalena, Kaczmarek Marlena, Kowalczyk Edyta, Kowalczyk Małgorzata, Kubicka Iwona, Kucharska Agnieszka, Kwil Marcin, Łuszczyńska Inga, Marciniak Tadeusz, Mikulski Robert, Mołczanowski Adam, Morawska Edyta, Mrowińska Elżbieta, Popławska Katarzyna, Prus Monika, Puc Adam, Sielski Sebastian,  Smoluk Michał, Ustymiuk Marcin
KLASA VIIIB
Błesiński Jacek, Ciałkowski Mariusz, Górniewski Norbert, Górzny Tomasz, Grosicki Tomasz, Katus Iwona, Koperska Justyna, Krzyżanowska Iwona, Leśniewski Dariusz, Leśnowolski Rafał, Loba Agnieszka, Matysiak Ilona, Milczarczyk Michał, Miziołek Małgorzata, Pełka Edyta, Pietrasik Norbert, Rupniewska Anna, Seta Sylwester, Stępkowska Maria, Szczepanik Agnieszka, Szumigaj Iwona, Szymańska Marta, Wejner Marzena, Wolczyk Izabela
KLASA VIIIC
Bartha Piotr, Bienias Ireneusz, Bień Edyta, Brodowski Mirosław, Czech Joanna, Dąbrowski Arkadiusz, Fołtyn Tomasz, Gardyszewska Jolanta, Grabarczyk Mariusz, Gumowska Eliza, Jarząbek Małgorzata, Kicza Agnieszka, Kramek Kamila, Lewecka Aneta, Molak Artur, Okolus Beata, Olszewski Robert, Petrzak Robert, Radek Ireneusz, Rogowska Agnieszka, Rudecki Marcin, Rumniak Agata, Trześniewski Piotr, Wincewicz Mariusz, Zegarek Monika, Żaczek Katarzyna
KLASA VIIID
Bębeniec Marcin, Bębeniec Rafał, Bolek Dariusz, Druszcz Rafał, Fołtyn Sławomir, Głowacka Monika, Grzegorzewska Agnieszka, Grzegorzewska Katarzyna, Kacprzak Dorota, Klejman Paweł, Kozieł Grzegorz, Kurenda Anna, Lao Krzysztof, Lipiec Sylwester, Pośnik Ireneusz, Różycka Edyta, Sadzik Artur, Sadzik Wiesława, Sentowski Mariusz, Wlazło Artur, Wójcik Artur, Wójcik Jacek, Wójtowicz Rafał, Zając Anna, Zjawiński Rafał, Zych Małgorzata
1988/1989

KLASA VIIIA
Berkieta Anna, Bolek Adam, Bomba Paweł, Duranc Grzegorz, Gapys Robert, Golba Joanna, Jarco Ireneusz, Kamińska Aneta, Kalicińska Katarzyna, Kępka Agnieszka, Kępka Witold, Konopka Monika, Konopka Mirosław, Kośla Norbert, Kwiatkowska Edyta, Makowiecki Rafał, Matysiak Alicja, Michalak Grzegorz, Pałyska Roland, Ratajski Przemysław, Rdzanek Aneta, Rosołek Mariusz, Rydzewski Tomasz, Smyk Marcin, Sobolewski Rafał, Starczewska Iwona, Trzosińska Katarzyna, Wiciejowska Monika, Wierzbicki Krzysztof, Zaręba Izabela
KLASA VIIIB
Barszcz Mirosław, Bereznowski Piotr, Chmielewski Dariusz, Czyż Konrad, Engelhardt Marek, Fołtyn Jarosław, Gutkiewicz Katarzyna, Jędra Aneta, Jędra Marzena, Kacprzak Marcin, Kacprzak Robert, Kalafarska Ewa, Kornet Mirosław, Lipińska Małgorzata, Malczewski Tomasz, Nykiel Wioletta, Pajek Ariusz, Pawlik Marcin, Piwowarczyk Monika, Potrzebowska Małgorzata, Sielezin Marcin, Szatan Robert, Trzosińska Iwona, Urbański Dariusz, Wicha Krzysztof, Witkowska Elżbieta
 1987/1988

KLASA VIIIA
Dąbrowski Radosław, Gapys Iwona, Gorczyca Marek, Jarco Rafał, Kacprzak Ewa, Kaczorek Luiza, Krzciuk Iwona, Kuźmińska Izabella, Lipiec Mateusz, Majchrowicz Ewa, Malinowski Jakub, Matysiak Aneta, Mienkina Paweł, Młodziński Ireneusz, Mołczanowska Agata, Mrozińska Aleksandra, Pachniak Aneta, Pawlik Justyna, Pośnik Anna, Skrzypczyńska Anna, Starczewska Marzena, Szczepaniak Anna, Szewczyk Andrzej, Ślusarska Monika, Witkowska Anna
KLASA VIIIB
Ambroziak Ewa, Boczek Jolanta, Choroś Paweł, Chojnacka Agnieszka, Grabarczyk Beata, Jasik Marek, Kamiński Radosław, Kawecka Agnieszka, Kosowska Katarzyna, Krzesiński Michał, Matysiak Edyta, Marcinkiewicz Adam, Michalak Paweł, Miecznikowski Tomasz, Piwowarczyk Rafał, Podwysocka Mariola, Prykiel Marcin, Ryfczak Urszula, Sobolewski Marcin, Starczewski Paweł, Syta Norbert, Szymczyk Ewa, Ślęzak Agnieszka, Tarnowski Hubert, Zając Michał, Zieliński Grzegorz
 1986/1987

KLASA VIIIA
Błażejewski Artur, Budner Bartosz, Doliński Mariusz, Grochala Teresa, Grala Edyta, Krzysztoszek Renata, Kalbarczyk Mariusz, Kosobudzka Agnieszka, Lipiński Paweł, Marzec Marta, Mienkina Robert, Nowosad Magdalena, Nykiel Jarosław, Pastuszka Artur, Papaj Grzegorz, Pecelt Ewa, Pośnik Paweł, Ratajski Jarosław, Rądlewski Piotr, Sapała Piotr, Suchecka Katarzyna, Szymański Mariusz, Trzosiński Mariusz, Truszkiewicz Dariusz, Waćkowska Aneta, Więckowska Edyta, Woźniak Anna, Wrzecion Krzysztof, Zawolski Artur
KLASA VIIIB
Brzeska Agnieszka, Dąbrowska Danuta, Fechner Małgorzata, Jabłoński Jarosław, Jaworska Marzena, Kapłon Tomasz, Klejman Renata, Korczak Ewa, Michalska Małgorzata, Migdał Lidia, Pałczyński Jacek, Płaszczyńska Iwona, Podwysocka Jolanta, Pośnik Paweł, Puc Justyna, Perendyk Rafał, Radek Izabela, Rąbkowski Andrzej, Rożek Cezariusz, Sieczak Łukasz, Siurnik Renata, Szatan Beata, Tkaczyk Artur, Trześniewska Małgorzata, Wilk Krzysztof, Zielińska Agnieszka, Zięba Edyta, Zych Małgorzata
1985/1986

KLASA VIIIA
Barszcz Andrzej, Bomba Mariusz, Bykowska Ilona, Frączyk Aneta, Fonfara Hubert, Fonfara Izabela, Hernik Konrad, Kawecki Krzysztof, Korczak Urszula, Kostrzewa Joanna, Kowalczyk Krzysztof, Kucharski Arkadiusz, Kucharski Ireneusz, Kurop Agnieszka, Lipiec Magda, Macierzyńska Kinga, Minkina Jacek, Musiał Adriana, Pastuszka Małgorzata, Pośnik Tomasz, Przytuła Marzena, Rzeczkowski Marcin, Słomka Grażyna, Syta Elwira, Tomala Rafał, Traczyk Małgorzata, Walczak Renata, Wielgus Agnieszka, Witecka Barbara, Woźniak Marta, Wójcik Grażyna, Wrzecion Anna, Zielińska Halina, Zielińska Monika
KLASA VIIIB
Czeski Mirosław, Drab Paweł, Fołtyn Adam, Fołtyn Iwona, Głowacka Anna, Grzegorzewski Wiesław, Jarząbek Piotr, Kalbarczyk Renata, Kozłowski Zbigniew, Maj Wiesław, Mielak Edyta, Markiewicz Wioletta, Napiórkowski Leszek, Pełka Sławomir, Rupniewska Agnieszka, Sentkowska Agnieszka, Więckowska Jolanta, Więckowska Marzenna, Więckowski Witold, Wincentak Agnieszka, Wlazły Zbigniew, Wójcik Dariusz, Wójcik Józef, Zjawiński Dariusz
 1984/1985

KLASA VIIIA
Barańska Renata, Bartosz Andrzej, Bzówka Bernadeta, Gawin Robert, Grochala Bożena, Haczyk Agata, Kalafarska Anna, Kazała Piotr, Kiech Dorota, Kosior Tomasz, Kotlarska Małgorzata, Kowalczyk Krzysztof, Kurowski Robert, Leśnowolski Krzysztof, Lis Paweł, Matysiak Monika, Mędrzak Tomasz, Nader Andrzej, Nowak Wioletta, Pachniak Maciej, Pogoda Paweł, Pośnik Robert, Sarniak Monika, Strzelczyk Elżbieta, Wierzbicki Jarosław, Wikaliński Jarosław
KLASA VIIIB
Archanowicz Sławomir Mariusz, Baran Tomasz Adam, Bednarek Mariola Zofia, Chochlewicz Beata, Chojnacka Dorota, Dąbrowska Agnieszka, Figura Barbara, Hernik Wilhelm, Karlikowska Marzena Teresa, Kazana Jacek Dominik, Korczak Janusz Paweł, Kośla Karol, Król Jacek, Krukowska Agata, Leszczyńska Grażyna, Lutek Marzena, Łopuszyński Marcin, Owczarek Sylwester, Palacz Stanisław, Pieniążek Ewa Magdalena, Piotrowska Agnieszka, Rupniewski Tomasz, Skowrońska Agnieszka Ewa, Syta Agata, Skrzyński Jacek Aleksander, Świąder Agata, Wójcik Izabela, Trześniewski Jacek, Trzosiński Andrzej Krzysztof
KLASA VIIIC
Beleć Katarzyna, Dyjas Mirosław, Jarosz Krzysztof, Jasińska Agata, Jaworska Anna, Kacprzak Jacek, Kamiński Krzysztof, Klimek Jan, Kubica Beata, Maj Ewa, Murawski Piotr, Musiał Grzegorz, Nader Marek, Olszewska Agnieszka, Pastwa Jarosław, Przedpełski Marek, Ptaszek Marzanna, Pytka Agnieszka, Rumniak Małgorzata, Stępniewski Grzegorz, Szczepanik Krzysztof, Szymczyk Edyta, Ślusarski Jacek, Telbuch Jarosław, Traczyk Beata, Ziółek Dariusz, Żurawska Zofia
1983/1984

KLASA VIIIA
Barszcz Krzysztof, Bień Ewa, Bubek Krzysztof, Chochlewicz Iwona, Danis Wioletta, Flakiewicz Beata, Fołtyn Janusz, Kołodziejczyk Iwona, Kośla Mirosław, Kozłowski Mirosław, Michalski Marcin, Nader Renata, Pruk Elżbieta, Rudzki Maciej, Siek Sylwester, Sobień Justyna, Soból Krzysztof, Sokołowski Radosław, Stępień Krzysztof, Strzelak Jacek, Szaruch Anna, Szymczak Dorota, Wieczorek Anna, Wieczorek Konstanty, Wrona Beata, Zalewski Krzysztof, Zielińska Ewa, Zielińska Małgorzata
KLASA VIIIB
Bykowski Radosław, Dąbrowski Dariusz, Gajda Barbara, Gajda Dariusz, Gołębiowski Janusz, Jaszczyk Małgorzata, Jurczak Dariusz, Kacprzak Krzysztof, Kowalczyk Grzegorz, Kowalczyk Renata, Krasucka Beata, Mastalerz Katarzyna, Mich Jacek, Nagrodzki Cezary, Nowak Małgorzata, Pełka Agnieszka, Pośnik Artur, Sadowski Ireneusz, Skała Justyna, Smagłowski Dariusz, Traczyk Jacek, Traczyk Jacek, Wasilewska Justyna, Wasilewski Sławomir, Wielgus Sylwester, Zych Julita
KLASA VIIIC
Baran Sławomir, Barański Robert, Dyjas Piotr, Gondek Marek, Grodecka Agnieszka, Gutkiewicz Adam, Hernik Adam, Jarosz Robert, Jastrzębski Andrzej, Kacperkiewicz Dariusz, Kawecki Sławomir, Kornet Sławomir, Kubica Mikołaj, Maj Jarosław, Malchrowicz Paweł, Malczewska Dorota, Matuszczyk Katarzyna, Michalska Anna, Minkina Agata, Młodawski Jarosław, Musiał Edyta, Pękacka Anna, Puc Agnieszka, Szablewska Olga, Trzosińska Agnieszka, Wicha Elżbieta, Wójtowicz Cezary
1982/1983

KLASA VIIIA
Bednarek Sławomir, Budner Anna, Czech Cezary, Duranc Agnieszka, Federowicz Agnieszka, Grodecki Rafał, Hajduk Marzena, Jaworski Paweł, Kozłowski Wojciech, Kucharski Artur, Marciniak Izabela, Mastalerz Piotr, Morawska Katarzyna, Nagrodzka Agata, Nowak Sławomir, Pękacki Andrzej, Pękała Agnieszka, Pośnik Robert Dariusz, Rokita Katarzyna, Sikorska Małgorzata, Szczepanik Artur, Śliwa Arkadiusz, Zielińska Dorota, Zielińska Ewa
KLASA VIIIB
Archanowicz Witold, Chmielewska Magdalena, Chmielewski Kazimierz, Dąbrowska Renata, Gumowska Agnieszka, Kacprzak Joanna, Kaczyńska Ewa, Kawecka Agata, Kiech Agnieszka, Kilianowski Tomasz, Kołacki Mieczysław, Kucharczyk Ewa, Kucharczyk Małgorzata, Lisiowska Małgorzata, Mickuś Marek, Nagrodzki Jacek, Pawlik Joanna, Pośnik Marian, Sowa Beata, Stępień Anna, Ślusarski Grzegorz, Trześniewska Dorota, Zieliński Tomasz, Zubczyńska Dorota
KLASA VIIIC
Barański Sławomir, Borzechowska Iwona, Czech Grażyna, Federowicz Sławomir, Gajda Zbigniew, Glegoła Magdalena, Górka Renata, Grązka Krystyna, Jarząbek Artur, Kurenda Teresa, Kwiatkowska Bożena, Leśnowolski Wojciech, Macierzyński Jacek, Markiewicz Paweł, Palacz Agata, Płaszczyńska Agata, Płóciennik Ewa, Połczyński Sławomir, Ptaszyńska Beata, Puc Artur, Wieteska Mirosław, Wziątek Elżbieta, Traczyk Artur, Zielińska Małgorzata, Zieliński Roman, Ziółek Andrzej, Ziółek Waldemar
1981/1982

KLASA VIIIA
Baran Jadwiga, Bińkowski Paweł, Dyjas Piotr, Flakiewicz Zofia, Galbarczyk Leszek, Grala Marek, Jastrzębski Robert, Kamiński Bogdan, Kawecki Jarosław, Kleszcz Elżbieta, Kosior Krzysztof, Kośla Małgorzata, Majewska Renata, Malczewska Anna, Michalska Małgorzata, Piwoska Dorota, Pytka Dorota, Rożek Mirosław, Rumniak Zbigniew, Siurnik Iwona, Stolarczyk Bogumiła, Strzelczyk Andrzej, Szejko Dorota, Tępiński Dariusz, Warzecha Elżbieta, Wójcik Roman
KLASA VIIIB
Hajduk Krystyna, Jaszczyk Grzegorz, Kacprzak Mirosław, Korczak Agnieszka, Korczak Renata, Kucharska Iwona, Krukowska Małgorzata, Krzemińska Katarzyna, Łuszkiewicz Marzena, Murawska Elżbieta, Oleksak Iwona, Olszewski Waldemar, Osowski Dariusz, Paciorek Robert, Piasecka Agnieszka, Płóciennik Teresa, Sochacka Iwona, Sowiński Jacek, Szymczyk Tomasz, Tępiński Sławomir, Traczyk Ewa, Wieczorek Ilona, Wielgus Grzegorz, Zbiciak Małgorzata, Zielińska Ewa, Zielińska Zofia, Ziółek Elżbieta 

1980/1981

 KLASA VIIIA
Archanowicz Ireneusz, Augustyniak Zbigniew, Barwicka Maria, Falkowski Krzysztof, Furmańska Ewa, Frankiewicz Małgorzata, Jarząbek Jarosław, Jendra Waldemar, Kacperkiewicz Krystyna, Kazana Anna, Kosiec Marek, Kopeć Anna, Kopeć Marek, Maj Tomasz, Matysiak Robert, Michalczewska Katarzyna, Michalska Bożena, Molik Ewa, Pietras Dorota, Pośnik Jacek, Rąbkowska Jadwiga, Rotuski Paweł, Sieczkowska Barbara, Śliż Renata, Szmyt Ewa, Szot Bożena, Turzyńska Renata, Waligóra Mirosław, Wincewicz Mirosław, Wdowczyk Elżbieta, Żuber Agata
KLASA VIIIB
Baran Robert, Barszcz Stanisław, Bębeńca Bogusław, Borkowska Renata, Flakiewicz Jan, Gajda Jadwiga, Haśka Marek, Jaworska Elżbieta, Kilijańczyk Marek, Kośla Michał, Kolasa Marlena, Kowalczyk Dorota, Kucharski Bogdan, Kwatek Bernadetta, Malczewski Adam, Mazur Grażyna, Mazur Marek, Okrój Ireneusz, Pełka Marzena, Pieniążek Monika, Pośnik Anna, Rączka Elżbieta, Trojanowska Urszula, Wdowczyk Iwona, Wieczorek Leon, Wrona Marzena, Ziółkowski Sławomir
KLASA VIIIC
Bednarska Małgorzata, Blamowska Małgorzata, Dąbrowska Beata, Dąbrowska Grażyna,  Jarząbek Tomasz, Korczak Małgorzata, Kramek Waldemar, Krzemiński Leszek, Łuszczyńska Małgorzata, Markiewicz Małgorzata, Markiewicz Piotr, Morawska Agnieszka, Mroziński Zygmunt, Nagraba Izabela, Olszewska Renata, Opasek Marcin, Przedpełska Marzena, Rudzka Beata, Sikorski Dariusz, Strzelak Wojciech, Suchecka Małgorzata, Szejko Waldemar, Szostek Monika, Szymańska Magdalena, Szyller Marcin, Trojanowski Dariusz, Trzmiel Jan, Wilk Joanna, Wincentak Sławomir, Wójcik Robert, Wrzos Artur, Wysota Zbigniew
KLASA VIIID
Borzechowska Irena, Bolek Czesław, Chochlewicz Jolanta, Czeski Wiesław, Dźwigulski Ryszard, Galbarczyk Sławomir Jan, Gutowski Cezary, Imiołek Tadeusz, Jasik Dariusz, Jurczak Tomasz, Kacprzak Agnieszka, Kazana Janusz, Kucharczyk Dariusz, Leśniak Witold, Majcher Krzysztof, Mickuś Andrzej, Płaszczyńska Małgorzata, Pośnik Jacek, Pucek Hanna, Rupniewska Krystyna, Smagłowska Danuta, Sobolewska Małgorzata, Tkaczyk Grzegorz, Tkaczyk Jacek, Traczyk Marzena, Trojanowska Dorota, Trześniewski Marek, Wójcik Sławomir, Więckowska Ewa, Wlazło Danuta, Zbiciak Piotr

1979/1980

KLASA VIIIA
Bartosz Małgorzata Iwona, Borysiewicz Beata, Brzeska Katarzyna, Dąbrowski Jacek, Doliński Krzysztof, Frankiewicz Dorota, Gappa Jarosław, Kamiński Robert, Kolasa Elwira, Krawczyk Wiesława, Kucharczyk Marek, Ligiecka Paulina, Łuszczyńska Joanna, Malchrowicz Sławomir, Markiewicz Danuta, Matysiak Janusz, Matysiak Zbigniew, Nowak Krzysztof, Pośnik Grzegorz, Sadowska Bożena, Skalska Hanna, Szumielewicz Jarosław,   Traczyk Barbara, Warchoł Krzysztof, Wąsalski Marek, Wdowczyk Bożena, Włodarczyk Małgorzata, Wójcik Jacek, Zaręba Cezary, Zasowski Robert, Zielińska Małgorzata, Zych Sławomir, Zygarek Dorota, Żardecki Tadeusz
KLASA VIIIB
Augustyniak Ewa, Barwicka Elżbieta, Bobowski Andrzej, Bystrzycka Renata, Cybulski Jacek, Cybulski Marcin, Ćwikła Beata, Danis Beata, Gołębiowski Jacek, Kaczorek Waldemar, Kolos Dariusz, Korczak Andrzej, Kowalczyk Zbigniew, Lipiec Joanna, Machalski Dariusz, Olszewski Krzysztof, Pałczyński Waldemar, Rączka Małgorzata, Rożek Eugeniusz, Sikorska Małgorzata, Skrzypczyńska Aldona, Ślusarska Katarzyna, Szatański Andrzej, Szewczyk Blandyna, Szymczyk Iwona, Wziątek Witold, Zapalska Ewa, Zawisza Marek, Ziemnicki Ireneusz Sławomir, Żuber Ireneusz
KLASA VIIIC
Banachowicz Andrzej, Baran Bożena, Barszcz Maria, Bednarek Elżbieta, Burska Elżbieta, Chmielewska Halina, Fechner Waldemar, Glegoła Jacek, Glegoła Marek, Glibowska Zofia, Górka Teresa, Jarząbek Małgorzata, Jaworski Stanisław, Karolewska Jadwiga, Kilanowska Anna, Klimek Ireneusz, Kołacki Krzysztof, Kozłowski Sylwester, Lisiewski Kazimierz, Matusik Elżbieta, Michalczewska Maria, Pałczyński Zbigniew, Płaszczyńska Elżbieta, Skrzypek Andrzej, Szyderska Małgorzata, Tkaczyk Piotr, Traczyk Czesław, Trzaskowski Andrzej, Walczak Cezary, Wieteska Teresa

1978/1979

KLASA VIIIA
Barański Łukasz,  Borkowski Sławomir, Jendra Witold, Kacanowska Henryka, Kacprzak Anna, Kacprzak Danuta, Kacprzak Grzegorz, Kaczmarczyk Krzysztof, Kieszek Roland, Klejman Andrzej, Kłosiewicz Małgorzata, Korebko Edyta, Korczak Tomasz, Krzemiński Jan, Kwiecień Ewa, Lewandowska Katarzyna, Michalska Jadwiga, Nagrodzki Mirosław, Olszewski Janusz, Olszewski Konrad, Pałczyński Leszek, Podsiadła Klementyna, Sieczkowska Anna, Sieczkowska Maria, Skrzypczyński Paweł, Śliwa Robert, Szypulski Zbigniew, Traczyk Agnieszka, Truszkiewicz Ewa, Zawadzki Krzysztof, Zieliński Zenon, Zwierzchowska Danuta     
KLASA VIIIB
Barszcz Jolanta, Bidziński Krzysztof, Czwarno Andrzej, Czwarno Urszula, Dawiczewski Sławomir, Dąbrowski Jacek, Drapska Wioletta, Feruś Grzegorz, Flakiewicz Zbigniew, Głowacki Zdzisław, Hnatowicz Marta, Jaworski Mariusz, Kacperkiewicz Ewa, Kołsut Jolanta, Kotulski Adam, Kucharczyk Jerzy, Kurop Marek, Latos Cezary, Łabędzki Sławomir, Łukasiak Mariusz, Smoluk Katarzyna, Sowińska Elżbieta, Stolarski Wojciech, Szot Barbara, Szot Grażyna, Szymczak Artur, Tarczyńska Teresa, Tkaczyk Leszek, Trześniewska Joanna, Waligóra Ewa, Wlazło Marek, Wójcik Joanna       
KLASA VIIIC
Archanowicz Leszek, Bińkowski Tomasz, Dąbrowski Andrzej, Drab Teresa, Falkowska Danuta, Gołębiowski Ryszard, Górniewski Ryszard, Gwiazda Krzysztof, Jankowski Andrzej, Kacprzak Bożena, Kornacka Maria, Kośla Zbigniew, Kucharski Robert, Leśnowolski Jarosław, Lisiewski Mirosław, Maj Jan, Maziarz Małgorzata, Molik Mirosława, Noga Anna, Prasek Andrzej, Przychodzki Tymoteusz, Rosłaniec Renata, Siurnik Zuzanna, Skrzypczyński Artur, Sobieraj Wiesław, Suchecka Beata, Tumanowicz Ewa, Wieczorek Barbara, Wilim Grażyna, Wilim Tomasz, Wolczyk Barbara, Zubczyńska Iwona  

 1977/1978 

KLASA VIIIA
Antoszewska Izabella, Banasik Joanna, Bednarski Krzysztof, Brodziak Andrzej, Cieślak Ireneusz, Czech Iwona, Engelhardt Krzysztof, Haczyk Beata, Haśka Krystyna, Kawecka Jolanta, Krzysztoszek Dorota, Krzemiński Robert, Krzesiński Lech, Leśnowolska  Maria, Michalska Teresa, Minkina Lech, Okrój Marek, Oleksak Grzegorz, Papaj Cezary, Rogalska Renata, Stępień Marzena, Skrzypczyński Jakub, Szaruch Sławomir, Śledź Małgorzata, Szymańska Elżbieta, Trzmiel Dariusz, Trzosińska Anna, Wilim Ilona, Wrona Beata, Zych Andrzej
KLASA VIIIB
Bartosiak Halina, Bożyk Sławomir, Bzówka Sabina, Grodecka Ewa, Grzmiel Marzena, Jarząbek Marek, Jarząbek Mirosław, Jasiak Ewa, Krzciuk Małgorzata, Kucharski Stanisław, Lis Agnieszka, Maj Stanisław, Majcher Bogdan, Majewska Ewa, Marczak Ewa, Marczak Teresa, Matuszczak Ewa, Nowak Mariola, Pikulski Dariusz, Przedpełska Jolanta, Reszko Teresa, Rupniewski Artur, Skalski Józef, Stolarczyk Katarzyna, Szypulski Jacek, Trojanowski Zbigniew, Wieczorek Andrzej, Wielusińska Urszula, Wincewicz Ryszard, Witkowska Bożena, Zapalski Sławomir   
KLASA VIIIC
Barszcz Ewa, Frączyk Bożena, Furmański Dariusz, Gondek Hanna, Jastrzębska Ewelina, Jędrusik Barbara, Kacanowska Genowefa, Kacprzak Marian, Kaczmarek Jan, Kamińska Iwona, Kopycka Justyna, Kozłowski Adam, Krzysztoszek Jacek, Kwaczyńska Dorota, Łukasiak Elwira, Łuszkiewicz Robert, Majewski Sylwester, Malczewski Grzegorz, Mędrzak Dariusz, Młodawska Elżbieta, Mokosa Małgorzata, Noga Bogusława, Paprocki Marek, Płowiec Jacek, Pośnik Marek, Szymczak Beata, Trojanowski Waldemar, Wieczorek Jolanta, Ziemnicki Marek, Zygarek Jolanta
KLASA VIIID
Abramowicz Czesław, Ambroziak Jan, Barańska Teresa, Chochlewicz Danuta, Deleska Barbara, Dudek Barbara, Gniadek Mirosław, Górska Elżbieta, Jaworska Zofia, Jaworski Sławomir, Kacprzak Jolanta, Kacprzak Mirosław, Karolewski Ryszard, Kiech Grażyna, Kopycki Józef, Kucharczyk Hanna, Kuźma Marek, Kwiatkowska Zofia, Leśniewski Mirosław, Leśnowolski Jan, Matusik Mirosław, Michalczewska Alicja, Pytka Jerzy, Rąbkowska Zofia, Stepień Zofia, Strzelczyk Krzysztof, Tkaczyk Bożena, Tkaczyk Mirosław, Trojanowski Mirosław, Waligóra Grażyna, Wicha Bogusława, Zieliński Marek
KLASA VIIIE
Chmielewska Danuta, Chyc Alicja, Czeska Danuta, Frączyk Piotr, Gałkowski Waldemar, Glibowska Elżbieta Lucyna, Gumowska Ewa, Imiołek Halina, Jankowska Grażyna, Kaczor Barbara Irena, Koperska Teresa, Korczak Ewa, Kucharski Jan, Leśniak Wiesława Elżbieta, Lipiec Izabella, Olszewski Krzysztof, Sikorski Andrzej, Paprocka Halina, Rupniewski Tadeusz, Siurnik Marek, Siurnik Mirosław, Sułkowski Zbigniew, Szmyt Jacek, Śmietana Maria, Szyderski Krzysztof, Traczyk Paweł, Trojanowska Danuta, Warzecha Grażyna, Więckowska Małgorzata, Zarychta Jerzy, Zbiciak Dorota, Ziółek Elżbieta

 1976/1977

KLASA VIIIA
Banachowicz Bogdan, Druszcz Małgorzata, Gałązkiewicz Arkadiusz, Grodecka Bożena, Grodecka Jolanta, Górska Krystyna, Hajduk Krzysztof, Kacanowska Teresa, Kłosiewicz Wiesław, Lewecka Maria, Lis Anna, Mazur Katarzyna, Michalak Barbara, Mokosa Marek, Molak Grażyna, Mroziński Robert, Nerlo Mirosław, Okrój Magdalena, Pośnik Janusz, Pośnik Robert, Przychodzki Jacek, Reszko Andrzej, Sitarek Jacek, Skotkowska Bożena, Stanios Arkadiusz, Szaruch Andrzej, Szyller Robert, Wdowczyk Katarzyna, Wrzos Janusz
KLASA VIIIB
Boczek Anna, Bomba Ewa, Bienias Sławomir, Cybulski Zbigniew, Czekalska Joanna, Czwarno Małgorzata, Dąbrowska Małgorzata, Dąbrowski Krzysztof, Dukaczewska Beata, Gappa Stanisław, Gołębiowski Marek, Gumowska Maria, Haśka Stanisław, Jasiak Ireneusz, Kluś Mirosław, Kluś Romualda, Kuberska Danuta,  Kuklińska Barbara, Matysiak Andrzej, Mazurkiewicz Sylwester, Ofrecht Piotr, Pietras Iwona, Płowiec Dorota, Rosłaniec Ewa, Sarniak Bogumiła, Sulej Jolanta, Trzaska Elżbieta, Trzosińska Małgorzata, Wincewicz Marek, Woźniak Magdalena, Zapalski Jacek
KLASA VIIIC
Adamczyk Marek, Badełek Andrzej, Bednarek Jolanta, Brzeski Gabriel, Cichocka Małgorzata, Drab Leopold, Frączyk Paweł, Gondek Mirosław, Grabowska Zofia, Hetman Iwona, Kornet Ryszard, Kowalska Lidia, Krzciuk Sławomir, Krzesińska Magdalena, Kucharczyk Stanisław, Kucharski Jacek, Kuliński Jarosław, Majewski Jarosław, Majewski Mirosław, Makowski Mirosław, Mich Katarzyna, Osowski Wojciech, Pękacki Zbigniew, Rąbkowska Danuta, Świsłowska Marzena, Szot Tadeusz, Tarczyńska Wioletta, Traczyk Ewa, Trela Jolanta, Wójcik Ewa, Zawadzki Leszek
KLASA VIIID
Barszcz Andrzej, Bednarek Jadwiga, Bystrzycka Ewa, Fechner Jolanta, Federowicz Genowefa, Fijałkowska Katarzyna, Glegoła Mirosław, Grodecki Waldemar, Grzegorzewski Jacek, Gutkiewicz Małgorzata, Gwiazda Wiesław, Chmielewski Marian, Jurczak Jerzy, Kaczmarczyk Aleksander, Kiljanowska Izabella, Kołacka Elżbieta, Kołacz Bogumił, Kraska Stanisław, Kucharczyk Jolanta, Kucharczyk Tadeusz, Miziołek Elżbieta, Mińczak Józef, Pawlak Sławomir, Potora Zofia, Prasek Grzegorz, Pytka Jan, Rogalska Anna, Skrzypek Grażyna, Szot Mirosław, Szot Sławomir, Szymanowicz Mirosława, Traczyk Teresa, Trześniewski Jacek, Zwierzchowska Wiesława

1975/1976

KLASA VIIIA

Banachowicz Halina, Barszcz Włodzimierz, Dźwigulska Jadwiga, Glibowska Justyna, Górecka Bożena, Gumowski Andrzej, Janusz Mieczysław, Jędra Wanda, Kacprzak Jan, Klejman Ewa, Komorowska Alicja, Kornacka Elżbieta, Kornacki Piotr, Kośla Sylwester, Kucharski Krzysztof, Lewandowski Daniel, Lipińska Elżbieta, Mastalerz Lech, Migdał Ryszard, Miziołek Grażyna, Sobieraj Janina, Wieczorek Włodzimierz, Zieliński Bogdan, Ziółek Marek, Ziółek Marzena

KLASA VIIIB

Bednarek Tadeusz, Czwarno Stanisław, Dąbrowski Zbigniew, Furmański Sławomir, Jasiak Małgorzata, Jasiński Zbigniew, kabała Ewa, Kawecki Mirosław, Kotlarska Anna, Kruk Małgorzata, Kurowski Marek, Kaliciński Jan, Leśnowolski Piotr, Machalski Grzegorz, Mazur Andrzej, Molak Marek, Molik Bożena, Nowosad Marek, Oleksak Alfreda Izabella, Pękacka Elżbieta, Pośnik Małgorzata, Prasek Agnieszka, Reszko Bożena, Trześniewski Roman, Trześniewski Jacek, Więckowska Bożena, Wolczyk Krzysztof, Woźniak Krzysztof, Zieliński Kazimierz

KLASA VIIIC

Bińkowska Ewa, Druszcz Dariusz, Gąska Sławomir, Grzmiel Jarosław, Górniewska Hanna, Chyc Jarosław, Haśka Elżbieta, Jagiełło Sławomir, Kacprzak Andrzej, Krakowiak Leszek, Krzysztoszek Małgorzata, Kurop Maria, Maj Danuta, Lewandowski Marian, Majcher Anna, Malczewski Marek, Matysiak Leszek, Marchewka Marcin, Martula Izabella, Michalska Halina, Minkina Izabella, Minkina Mariusz, Paprocki Bogusław, Pytka Andrzej, Rzeczkowska Ewa, Sokołowski Waldemar, Wójcik Alicja, Wójcik Czesław, Wójcik Mariola, Ziemnicki Mirosław, Ziółkowska Zofia

KLASA VIIID

Adamczyk Adam, Barański Marek, Cybulski Marian, Czekaj Alina, Fatek Maciej, Fołtyn Zofia, Fołtyn Wojciech, Gałkowski Marian, Kacprzak Edyta, Kacprzak Konstanty, Kacprzak Krzysztof, Kuszyński Stanisław, Lewecki Piotr, Lutek Wanda, Makuch Ewa, Miziołek Urszula, Pawlik Sylwester, Pytka Grażyna, Rotuska Małgorzata, Sikorska Anna, Szafraniec Joanna, Turczyn Ewa, Trzosińska Mariola, Wincewicz Jolanta, Woźniak Sławomir, Zielińska Bernadeta, Zieliński Andrzej, Ziemnicka Wioletta, Ziemnicki Dariusz

1974/1975

Ambroziak Magdalena, Badełek Hubert, Barszcz Witold, Bartha Hanna, Bartosiak Mirosław, Bednarek Zofia, Bednarski Jerzy, Bielik Urszula, Bienias Halina, Bińkowski Tomasz, Bogumił Mirosław, Borkowski Andrzej, Borysiewicz Zbigniew, Bzówka Bogusław, Chochlewicz Sławomir, Cybulski Mieczysław, Dąbrowska Jadwiga, Dąbrowski Andrzej, Dąbrowski Krzysztof, Dybowski Czesław, Federowicz Anna, Fołtyn Jacek, Garbacz Krzysztof, Gardynik Ewa, Gardynik Wanda, Głębocki Janusz, Głowińska Ewa, Gondek Sławomir, Goździk Dorota, Górska Hanna, Grodecka Izabella, Gromek Mirosław, Hernik Ewa, Janik Urszula, Janus Zbigniew, Jarosz Sławomir, Jarząbek Helena, Jaworska Grażyna, Jędrzejczyk Jadwiga, Kacperkiewicz Barbara, Kamińska Małgorzata, Kamiński Piotr, Karasińska Lidia, Karolewski Stanisław, Kawecka Jarosława, Kępka Ewa, Kochańczyk Anna, Kopeć Elżbieta, Koperska Maria, Kopycka Barbara, Kowalik Krystyna, Kołacz Bożena, Kowalski Zbigniew, Kramek Adam, Krzysztoszek Krystyna, Kucharska Anna, Kucharczyk Zofia, Kuklińska Krystyna, Kulik Mirosław, Kundzicz Jacek, Kurowska Zofia, Kurowski Arkadiusz, Leszczyński Stanisław, Maj Bogusława, Makowski Andrzej, Małek Grzegorz, Marcinkowski Tadeusz, Markiewicz Piotr, Matuszczak Marek, Matysiak Jan Tadeusz, Michalak Marek, Michalska Anna, Nowak Waldemar, Pawlik Stanisław, Oleksak Bogumiła, Pękacka Barbara, Pękacki Leszek, Piątek Andrzej, Pikulska Mariola, Płowiec Robert, Pośnik Małgorzata, Pośnik Urszula, Poterek Regina, Ptasiński Janusz, Pytka Janusz, Pytka Józef, Rokicka Danuta, Rotuska Stanisława, Rupniewska Danuta, Rusiecki Roman, Siek Jan, Skrzypek Krystyna, Skrzyńska Hanna, Skrzyńska Jolanta, Sutor Zofia, Suwała Małgorzata, Szczepańska Hanna, Szostek Małgorzata, Szymanowicz Magdalena, Śmigiel Maria, Traczyk Elżbieta, Traczyk Jolanta, Trela Wojciech, Trojanowski Roman, Trzaska Anna, Trzciński Władysław, Trześniewska Jolanta, Trzosiński Waldemar, Trzmiel Urszula, Waniek Waldemar, Wąsik Jacek, Wieczorek Dorota, Wielusińska Bożena, Witkowska Małgorzata, Wójcik Danuta, Wójcik Hanna, Wziątek Marian, Zapalski Tomasz, Zawadzka Zofia, Zawadzki Dariusz, Zawadzki Mariusz, Zielińska Grażyna, Zielińska Maria, Ziółek Marek, Zwierzchowska Jadwiga, Żardecka Maria, Żurowska Wiesława

1973/1974

Barański Piotr, Boczek Tomasz, Czekalska Anna, Dąbrowski Jacek, Druszcz Bogumiła, Dźwigulski Tadeusz, Federowicz Adam, Filipowska Beata, Fronczyk Roman, Gardynik Agnieszka, Górecki Andrzej, Górski Andrzej, Gutkiewicz Anna, Gondek Władysław, Hajduk Sylwester, Hetman Barbara, Jankowski Cezary, Jankowski Henryk, Janusz Barbara, Jastrzębska Małgorzata, Jaworska Maria, Jaworska Mariola, Jaworska Małgorzata, Jędrusik Waldemar, Kabała Małgorzata, Kacprzak Janina, Kacprzak Piotr, Katus Jadwiga, Kalbarczyk Tadeusz, Karolewski Marian, Kochańczyk Krzysztof, Kopeć Mieczysław, Krawczyk Tomasz, Król Agnieszka, Królikowska Jolanta, Kluś Barbara, Kornet Barbara, Krzemińska Dorota, Krzysztoszek Elżbieta, Kucharczyk Janina, Kulik Krzysztof, Lenartowicz Marek, Leśniak Barbara, Leszczyńska Grażyna, Lewandowska Małgorzata, Lisiowski Jan, Lis Janusz, Łopuszyńska Małgorzata, Malczewski Tadeusz, Mazurkiewicz Maria, Michalski Dariusz, Minkina Bernadeta, Molak Leszek, Miziołek Jacek, Napiórkowska Ewa, Nowicka Anna, Olszewska Alicja, Okolus Ryszard, Okrój Teresa, Pałczyńska Jadwiga, Pańczak Jacek, Pękacka Alina, Pękacki Mirosław, Pikiewicz Krzysztof, Pikulski Mirosław, Podymniak Andrzej, Pośnik Marzena, Pośnik Włodzimierz, Przybylska Renata, Pytka Leszek, Sadowski Tadeusz, Sitarek Urszula, Skwarek Maria, Sobieraj Teodora, Sobstyl Andrzej, Stachera Piotr, Stolarczyk Elżbieta, Stolarczyk Ewa, Strzelczyk Czesław, Sutor Marek, Szostek Tadeusz, Szymański Mirosław, Szwaczko Alicja, Ślufarska Dorota, Tępiak Grażyna, Traczyk Danuta, Traczyk Marek, Traczyk Maria, Trojanowski Zdzisław, Trześniewska Iwona, Trześniewska Maria, Trześniewski Leszek, Trześniewski Piotr, Trzmiel Bogdan, Trzosiński Dariusz, Tumanowicz Krzysztof, Turczyn Stanisław, Wąsik Teresa, Wicha Bożena, Wielgomas Roland, Więckowska Zofia, Wilim Zdzisław, Wieteska Maria, Wincewicz Joanna, Włodarczyk Dorota, Wontorski Józef, Wyciszkiewicz Ireneusz, Zegarek Mieczysław, Zielińska Bożena, Zielińska Urszula, Zieliński Marek, Ziółek Danuta, Zubczyński Jacek, Zwierzchowski Marian, Żurawska Anna

1972/1973

Barszcz Barbara, Bartosiak Zbigniew, Bednarek Krystyna, Bielik Elżbieta, Bomba Anna, Chajęcki Andrzej, Chojnacki Marcin, Cybulska Maria, Czech Teresa, Czekaj Wiesław, Czwarno Józef, Dudek Jan, Fonfara Zbigniew, Gałkowska Balbina, Górniewska Maria, Gruszczyński Marek, Gumowska Hanna, Herman Mieczysław, Hernik Paweł, Hernik Piotr, Jarosz Barbara, Jankowski Robert, Jasińska Zofia, Jaworska Krystyna, Jaworska Małgorzata, Kacperkiewicz Ewa, Kacprzak Norbert, Kacprzak Zbigniew, Kaleta Cezary, Kamiński Andrzej, Kawecka Dorota, Kilianowski Marek, Klas Barbara, Klejman Zofia, Korebko Małgorzata, Kowalczyk Jerzy, Królikowski Robert, Krzciuk Bożena, Kucharczyk Bożena, Kurowska Bożena, Leksiński Krzysztof, Lis Barbara, Machalska Barbara, Machalska Barbara, Majewski Jacek, Makowska Magdalena, Mich Małgorzata, Michlak Krzysztof, Nerlo Mieczysław, Nowak Mirosław, Nowicki Włodzimierz, Olszewski Artur, Podsiadła Jolanta, Popiel Leopold, Paprocka Barbara, Pękacki Piotr, Piotrowski Arkadiusz, Pośnik Leszek, Poterek Anna, Pytka Mirosław, Różalska Barbara, Rudzki Krzysztof, Rupniewska Barbara, Rupniewski Marek, Sadowski Mieczysław, Sarniak Jacek, Sikorska Maria, Sulej Leszek, Sulik Teresa, Śmigiel Marek, Szafraniec Paweł, Szot Zbigniew, Szymański Krzysztof, Tomczyk Alicja, Trojanowski Krzysztof, Trzaska Bogdan, Trzmiel Krzysztof, Turzyńska Barbara, Waniek Beata, Warecki Józef, Wąsik Mirosław, Wilim Jolanta, Zielińska Małgorzata, Zielińska Maria, Zieliński Krzysztof, Ziemnicka Janina, Ziendarska Teresa, Zygadlik Anna, Żardecki Marek, Żółciński Dariusz

 Opracowała: Magdalena Bąk

GALERIA ZDJĘĆ