Udział uczniów w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – etap powiatowy
W dniu 13 kwietnia 2026 roku, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (BRD).
Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie:
* Antonina Kościowska - kl. 6 a
* Maja Leśniak - kl. 6 a
* Bartłomiej Kacprzak - kl. 6 d
Turniej obejmował test z przepisów ruchu drogowego. Nasi reprezentanci wykazali się dużą wiedzą i opanowaniem. W klasyfikacji końcowej drużyna zajęła 3 miejsce.
Serdecznie gratulujemy naszym uczniom zaangażowania, wysiłku oraz godnego reprezentowania szkoły.
Życzymy dalszych sukcesów i rozwijania pasji związanych z bezpieczeństwem w ruchu drogowym!
Aleksandra Śmietanka




























