112

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

superkoderzy logo

 

megamisja2logo

 

certyfikat 1  baner technologie z klasa

CCI20170516

 

CCI20171220

 

CCI20171214 0003 

certyfikat

 

CCI20170213

 CCI20180507

 

CCI20171030 0001

 

Obraz 25

 dyplomorganizator2017SZKOŁA 1 1certyfikat

logo knm 780x466

 

SOC Certyfikatmin

 

imggcsi66B20F49F11E2CF93CB9A09394DC178D25B16F82mpid7maxwidth1920maxheight937

Wyniki konkursu plastycznego „Ozdoba bożonarodzeniowa”

1Komisja w składzie: pani Agata Kowalczyk, pani Małgorzata Skrzypczyńska, pan Cezary Rogala przyznali nagrody i wyróżnienia dla uczniów, którzy brali udział w konkursie plastycznym „Ozdoba bożonarodzeniowa”   dla klas IV-VIII, w kategorii: „zaczarowana bombka” i „anielska choinka”. Wszystkie prace są bardzo piękne, gratulujemy pomysłów, dziękujemy za zaangażowanie. Wystawę prac możemy obejrzeć w obydwu budynkach szkoły.

Kategoria - choinka

Kl. IV

1 miejsce - Sobchyshyn Olha -4d, Wesołowski Mikołaj - 4c

2 miejsce - Chmielewski Michał - 4c, Chmielewski Bartosz - 4c

3 miejsce - Goźdźik Marcel - 4b

Wyróżnienie - Kacprzak Natalia - 4a, Łukasik Joanna - 4c

  1. V

1 miejsce - Szymańska Julia - 5a

2 miejsce - Marciniak Ignacy - 5a, Pachuta Zuzanna -5c

3 miejsce - Romanowicz Adam - 5a

Wyróżnienie - Telbuch Wiktor - 5a, Solarski Kacper - 5 a, Nadolska Lena - 5c

klasy VI

I miejsce: Ciałkowska Maja 6b, Śliż Ignacy 6a

II miejsce: Bryła Lena 6b,

III miejsce: Dąbrowski Adam 6 a

klasy VII

I miejsce: Chmielewska Wiktoria 7c, Kiech Julia 7a, Marzec Aleks 7a, 

II miejsce: Duranc Natalia 7c, Goździk Tatiana 7e,  Czech Natasza 7a

III miejsce: Spytek Krzysztof 7c, Jasik Maksymilian 7b, Banachowicz Gabriel 7b

Wyróżnienie: Kacprzak Antoni 7a, Gumowska Marika 7a, Piwoska Julia 7c

klasy VIII

I miejsce: Miszewska Natalia 8a,

II miejsce: Kawecka Zuzanna 8c 

Kategoria - bombka

  1. IV

1 miejsce - Sułkiewicz Małgosia - 4b

2 miejsce - Wiśniewska Zofia - 4a

3 miejsce - Kot Bartłomiej - 4b, Kościński Sebastian – 4b

Wyróżnienie - Kurowski Szymon - 4b, Piaskowy Barbara - 4c, Cichawa Damian - 4c, Danis Agata -4c

  1. V

1 miejsce - Wieteska Zofia -5c, Kacprzak Julia - 5b

2 miejsce - Pośnik Dorian - 5a

Wyróżnienie - Wielgus Lena -5a, , Kluś Nikola - 5c

klasy VI

I miejsce: Murawska Amelia 6a

II miejsce : Bryła Olga 6b

klasy VII

I miejsce: Wieczorek Karolina 7a,

II miejsce:  Okrój Zuzanna 7e,

III miejsce: Giedyk Krzysztof 7b