Stacks Image 90
Stacks Image 96
W roku szkolnym 2010/2011 powstała w naszej szkole klasa o profilu sportowym – IV a. Wymiar zajęć wychowania fizycznego 10 godzin. Są to zajęcia na sali gimnastycznej, boisku szkolnym, Orliku oraz basenie.
01 września 2011 roku rozpoczęła pracę w PSP nr 1 im. KEN nowa klasa sportowa IV a z wychowawczynią p. Anną Kucharczyk i już w tym samym miesiącu obydwie klasy sportowe IV a i V a wzięły udział w II Turnieju o Puchar Premiera Donalda Tuska. Gra była zacięta, a młodzi zawodnicy pełni zapału.
Stacks Image 106
Stacks Image 113
Stacks Image 117
Stacks Image 124
Obóz sportowo-integracyjny we Władysławowie lato 20011r.
Obóz odbył się w terminie 27.06.11r.- 01.07.11r.

Po przyjeździe uczestnicy zostali zakwaterowani w ośrodku wypoczynkowym „Dalia” oddalonym 150 m. od morza. Na miejscu: stołówka, klasopracownia, świetlica ze sprzętem dyskotekowym, boiska, plac zabaw, miejsce na ognisko, pokoje z łazienkami, całodzienne wyżywienie.
Pierwszego dnia po porannym bieganiu uczestnicy mieli okazję na beztroskie plażowanie w słońcu pięknej plaży we Władysławowie. Po południu odbyła się wycieczka do Rozewia połączona ze zwiedzaniem latarni i muzeum latarnictwa. Drugiego dnia zwiedzanie oceanarium w Gdyni, zwiedzanie ORP „Błyskawica”, pobyt na sopockim molo oraz gdańskiej starówce.
Trzeciego dnia wycieczka na Półwysep Helski i wizyta w słynnym fokarium. Po powrocie wieczorny spacer i oglądanie zachodu słońca na miejscowej plaży. Wieczorem ognisko integracyjne połączone z pieczeniem kiełbasek i wspólnym śpiewaniem.
Czwartego dnia biegi terenowe, gry zespołowe, pobyt na plaży, wspólna dyskoteka z pozostałymi grupami wypoczywających dzieci.
Piątego dnia powrót. Po drodze zwiedzanie muzeum zamkowego w Malborku.
W czasie całego obozu uczestnikom dopisywała pogoda i humory. Wszyscy powrócili wypoczęci, zadowoleni i pełni niezapomnianych wrażeń.
Stacks Image 139
Stacks Image 149
Stacks Image 153