Recykling to nie przymus, ale sposób myślenia

171062014

W Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. KEN w Białobrzegach został zakończony konkurs zbiórki surowców wtórnych, który trwał od 1.10.2013 r. do 30.05. 2014 r. W konkursie wzięli udział uczniowie klas I-VI.
126.000 - to łączna ilość zebranych punktów przez wszystkich uczniów.
Na podsumowanie konkursu przybyła przedstawicielka firmy Tönsmeier Pani Iwona Zarzycka, która wręczyła uczniom podziękowania i nagrody książkowe. Firma Tönsmeier ufundowała także gry i zabawy dydaktyczne dla Szkoły.
Eko-klasą została IA, której wychowawczynią jest Pani Anna Majcher. Eko-klasa zdobyła łącznie 20.641 punktów. Podziękowania i nagrody książkowe otrzymali: Julek Grochal, Patryk Jasik, Michał Białek, Kacper Majewski.
Do grona szkolnych rekordzistów w naszym konkursie należą także: Iga Banaszek z kl. IIIc, Maja Bartosiak z kl. Id, Adam Sobień z kl. Id, Aleksandra Węska z kl. IIIa, Aleksandra Zgiep z kl. IIIb, Jakub Zjawiński z kl. Ib, Damian Zgiep z kl. Va, Barbara Puk z kl. Vb, Gabriela Chudzik z kl. Vc, Patrycja Traczyk z kl. Vd, Krzysztof Cybulski z kl. IVa, Gabriela Nadolska z kl. IVb, Kacper Sokołowski z kl. IVc, Katarzyna Baranowska z kl. VIa, Sebastian Gajda
z kl. VIb, Weronika Górska z kl. VIc.
Zwycięzcom gratulujemy!
Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za uczestnictwo w naszej akcji, która uświadomiła wszystkim konieczność ochrony środowiska i wyrobiła nawyki segregacji surowców wtórnych.

UWAGA!!!
17.06.2014r. odbyła się w naszej szkole zbiórka makulatury pod hasłem: „Oszczędzaj naturę i zbieraj makulaturę”.
Dziękujemy wszystkim uczniom, mieszkańcom Białobrzegów i okolic za udział w akcji.

Agnieszka Czech
181062014