112

->

superkoderzy logo

 

megamisja2logo

 

certyfikat 1  baner technologie z klasa

CCI20170516

 

CCI20171220

 

CCI20171214 0003 

certyfikat

 

CCI20170213

 CCI20180507

 

CCI20171030 0001

 

Obraz 25

 dyplomorganizator2017SZKOŁA 1 1certyfikat

logo knm 780x466

Grono pedagogiczne

Dyrektor
mgr Jolanta Plesiewicz

Wicedyrektorzy
mgr Małgorzata Jaszczyk
mgr Elżbieta Siedlecka

 

nau1

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

mgr Izabela Aderek 
mgr Małgorzata Jaszczyk
mgr Anna Leksińska
mgr Anna Majcher - urlop zdrowotny
mgr Małgorzata Skrzypczyńska
mgr Anna Płowiec
mgr Marzena Stawiarska - urlop zdrowotny
mgr Teresa Szaruch - urlop zdrowotny
mgr Bożena Szymańska
mgr Elwira Woźna - urlop zdrowotny
mgr Jolanta Wielgus

mgr Julita Zych

mgr Dominika Paprocka

mgr Martyna Wicha

mgr Anna Seredyn

Nauczyciele języka polskiego

mgr Joanna Górnik
mgr Marzena Jakubowska
mgr Izabela Kiraga
mgr Marta Mikulec
mgr Katarzyna Piechota

Nauczyciele historii
mgr Marlena Kiech
mgr Marta Wójcik-Marzec

   Nauczyciel wiedzy o społeczeństwie

 mgr Marta Wójcik-Marzec

Nauczyciele języka angielskiego

mgr Izabela Aderek
mgr Michał Michalski
mgr Ella Pawlak
mgr Agatę Petrzak
mgr Bożena Witkowska

Nauczyciele języka niemieckiego
mgr Agnieszka Czech
mgr Katarzyna Pecelt
mgr Aleksandra Śmietanka

Nauczyciele matematyki

mgr Sylwia Greliak
mgr Katarzyna Klich-Charicka
mgr Honorata Maciejewska
mgr Marek Pośnik
mgr Hanna Sokołowska

Nauczyciele przyrody


mgr Michał Mendra

Nauczyciele geografii

mgr Honorata Maciejewska
mgr Elżbieta Siedlecka

mgr Ewelina Miziołek

Nauczyciel biologii
mgr Bożena Nowakowska - urlop zdrowotny

(w zastępstwie mgr Michał Mendra)

Nauczyciele chemii
mgr Bożena Leśnowolska

Nauczyciele fizyki
mgr Hanna Sokołowska

Nauczyciele religii
ks. mgr Bartłomiej Grzebuła
s. Maria Bardziak
mgr Małgorzata Walasik
s. Agnieszka Szczęsna

Nauczyciele etyki

mgr Izabela Kiraga kl. I - VIII

Nauczyciele wychowania do życia w rodzinie

mgr Bożena Leśnowolska
mgr Marta Mikulec

Nauczyciele informatyki

mgr Cezary Rogala
mgr Agnieszka Komisarczuk

Nauczyciele techniki
mgr Małgorzata Skrzypczyńska

Nauczyciele muzyki i plastyki

mgr Agata Kowalczyk

Nauczyciele wychowania fizycznego

mgr Anna Kucharczyk
mgr Karol Motyka
mgr Monika Rąbkowska
mgr Konstanty Wieczorek

Doradztwo zawodowe
mgr Monika Rąbkowska

Nauczyciele bibliotekarze
mgr Aneta Łagoda
Magdalena Bąk

mgr Agnieszka Czyżewska

Nauczyciele - wychowawcy świetlicy

mgr Iwona Kacprzak

Pedagog

mgr Anna Stefanik-Chochlewicz

Psycholog

mgr Kamila Maziarz

Logopeda

mgr Sylwia Krupa

Terapeuci pedagogiczni

mgr Izabela Kiraga

mgr Marta Mikulec

Oligofrenopedagodzy

mgr Monika Jędrzejczak - Wieczorek

Nauczyciele wspomagający

 mgr Marzena Sieczak (w zastępstwie mgr Agata Pęksyk)
mgr Dorota Granis

mgr Aleksandra Śmietanka

mgr Agnieszka Czyżewska

mgr Anna Wójtowicz

mgr Aneta Łagoda

mgr Małgorzata Walasik