112

superkoderzy logo

 

megamisja2  baner technologie z klasa

CCI20170516

 

CCI20171220

 

CCI20171214 0003 

certyfikat

 

CCI20170213

 CCI20180507

 

CCI20171030 0001

 

Obraz 25

 dyplomorganizator2017SZKOŁA 1 1

logo knm 780x466

 

b n logo 1

 

Grono pedagogiczne

Dyrektor
mgr Jolanta Plesiewicz

Wicedyrektorzy
mgr Małgorzata Jaszczyk
mgr Elżbieta Siedlecka

 

nau1

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej
mgr Izabela Aderek 
mgr Małgorzata Jaszczyk
mgr Anna Leksińska
mgr Anna Majcher
mgr Jolanta Plesiewicz
mgr Anna Płowiec
mgr Marzena Stawiarska
mgr Teresa Szaruch
mgr Bożena Szymańska
mgr Elwira Woźna
mgr Julita Zych

Nauczyciele języka polskiego

mgr Joanna Górnik
mgr Marzena Jakubowska
mgr Izabela Kiraga
mgr Marta Mikulec
mgr Katarzyna Piechota

Nauczyciele historii
mgr Marlena Kiech
mgr Marta Wójcik-Marzec

Nauczyciele języka angielskiego

mgr Izabela Aderek
mgr Michał Michalski
mgr Ella Pawlak
mgr Agatę Petrzak
mgr Bożena Witkowska

Nauczyciele języka niemieckiego
mgr Agnieszka Czech
mgr Katarzyna Pecelt
mgr Aleksandra Śmietanka

Nauczyciele matematyki

mgr Sylwia Greliak
mgr Katarzyna Klich-Charicka
mgr Honorata Maciejewska
mgr Marek Pośnik
mgr Hanna Sokołowska
mgr Ewa Świeczko

Nauczyciele przyrody

mgr Bożena Leśnowolska
mgr Anna Majcher
mgr Elwira Woźna 

Nauczyciele geografii
mgr Honorata Maciejewska
mgr Elżbieta Siedlecka

Nauczyciel biologii
mgr Bożena Nowakowska

Nauczyciele chemii
mgr Bożena Leśnowolska
mgr Bożena Nowakowska

Nauczyciele fizyki
mgr Hanna Sokołowska

Nauczyciele religii
ks. mgr Bartłomiej Grzebuła
s. Maria Bardziak
mgr Małgorzata Walasik
s. Agnieszka Szczęsna

Nauczyciele etyki
mgr Marzena Stawiarska kl. I - III
mgr Izabela Kiraga kl. IV - VIII

Nauczyciele wychowania do życia w rodzinie

mgr Bożena Leśnowolska
mgr Małgorzata Walasik

Nauczyciele informatyki
mgr Katarzyna Klich-Charicka
mgr Sylwia Greliak
mgr Cezary Rogala
mgr Justyna Bartha
mgr Agnieszka Komisarczuk

Nauczyciele techniki
mgr Małgorzata Skrzypczyńska

Nauczyciele muzyki i plastyki
mgr Agata Kowalczyk
mgr Cezary Rogala
mgr Anna Stefanik-Chochlewicz

Nauczyciele wychowania fizycznego

mgr Anna Kucharczyk
mgr Karol Motyka
mgr Monika Rąbkowska
mgr Konstanty Wieczorek
mgr Jolanta Wielgus

Doradztwo zawodowe
mgr Monika Rąbkowska

Nauczyciele bibliotekarze
mgr Justyna Bartha
Magdalena Bąk

Nauczyciele - wychowawcy świetlicy
mgr Iwona Kacprzak
mgr Elżbieta Bernat

Pedagog
mgr Anna Stefanik-Chochlewicz

Psycholog
mgr Kamila Maziarz

Logopeda
mgr Sylwia Krupa

Terapeuci pedagogiczni
mgr Bożena Szymańska 

Oligofrenopedagodzy

mgr Justyna Bartha
mgr Anna Bujska

Nauczyciele wspomagający

 mgr Aleksandra Śmietanka
mgr Ewelina Miziołek
mgr Monika Malinowska