112

superkoderzy logo

 

megamisja2

 

certyfikat 1  baner technologie z klasa

CCI20170516

 

CCI20171220

 

CCI20171214 0003 

certyfikat

 

CCI20170213

 CCI20180507

 

CCI20171030 0001

 

Obraz 25

 dyplomorganizator2017SZKOŁA 1 1

logo knm 780x466

Wyniki konkursu na najpiękniejszą „Ozdobę bożonarodzeniową”

12Wyniki konkursu na najpiękniejszą „Ozdobę bożonarodzeniową” w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. KEN w Białobrzegach w roku szkolnym 2018/2019

 

kategoria - Bombka choinkowa
 klasy IV – V

I miejsce
1. Elżbieta Szczygieł – kl. IV b
2. Antoni Fołtyn  - kl. Vd

II miejsce
1. Julia Kiech  - kl. IVa
2. Julia Płaszczyńska  - kl. Vb

III miejsce
1. Julia Musiał  - kl. Vg
2.  Jagoda Kawecka  - kl. Vd

Wyróżnienia:
1. Jakub Pępkiewicz  - kl. Va
2. Krzysztof Spytek  - kl. IVc

klasy VI – VII
I miejsce
1. Adrian Kalinowski  - kl. VI d
2. Wiktoria Fijałkowska  - kl. VIIc

II miejsce
1. Kamil Jagiełło  - kl. VIc
2. Patrycja Kaleta  - kl. VIIc

III miejsce
1. Maja Leśniewska  - kl. VId
2. Lena Bartosiak  - kl. VIc

Wyróżnienie:
1. Jakub Pośnik  - kl. VIc
2. Patryk Sulej  - kl. VIIa

Kategoria - anioły:
Klasy IV – V

I miejsce:
1. Wiktoria Chmielewska  - kl. IVc
2. Zuzanna Gajda  - kl. Vd

II miejsce:
1. Maja Krzesińska  - kl. Vd
2. Mateusz Gal   - kl. Va

III miejsce:
1. Natasza Czech  - kl. IVa
2. Szymon Chochlewicz  - kl. Ve

Wyróżnienia:
1. Gabriel Banachowicz  - kl. IVb
2. Maja Malczewska  - kl. Ve
3. Jakub Pępkiewicz  - kl. Va

Klasy VI – VII

I miejsce:
1. Izabela Szynkarczuk - kl. VIa
2. Bartłomiej Górecki  - kl. VIa

II miejsce:
1. Patrycja Kaleta  - kl. VIIc
2. Borowiecki Kacper   - kl. VIIa

III miejsce:
1. Kacper Jodłowski  - kl. VIIa
2. Jakub Jodłowski  - kl. VIIa

Wyróżnienia:
1. Emilia Potora  - kl. VIIc
2. Wojciech Stanik  - kl. VIc
3. Antoni Rąbkowski   - kl. VIIc

Prace na konkurs przygotowało 112 uczniów w tym: 35 uczniów – anioły, 77 uczniów – bombki. Serdecznie dziękujemy.  Wszystkie prace prezentujemy od dzisiaj w budynku szkoły przy ul. Rzemieślniczej.
Z poważaniem

Organizatorzy konkursu
Komisja w składzie: Agata Kowalczyk, Małgorzata Skrzypczyńska, Anna Stefanik-Chochlewicz, Cezary Rogala wyłoniła zwycięzców, biorąc pod uwagę: oryginalność, estetykę wykonania oraz wkład pracy.