112

->

superkoderzy logo

 

megamisja2logo

 

certyfikat 1  baner technologie z klasa

CCI20170516

 

CCI20171220

 

CCI20171214 0003 

certyfikat

 

CCI20170213

 CCI20180507

 

CCI20171030 0001

 

Obraz 25

 dyplomorganizator2017SZKOŁA 1 1certyfikat

logo knm 780x466

SZKOŁA Z PRAWAMI DZIECKA

bgfknd1bt7gyjs90lmtjaa thumb 202eZakończył się w naszej szkole projekt, którego inicjatorem była organizacja działająca na rzecz dzieci UNICEF. Koordynatorem akcji „ Szkoła z Prawami dziecka” była p.dyr Elżbieta Siedlecka. Celem było przypomnienie uczniom ich praw, które zawarte są w Konwencji Praw Dziecka. Szkolny  Rzecznik Praw Ucznia p. Małgorzata Walasik oraz p. Aleksandra Śmietanka, przeprowadziły zajęcia w kl. IV, V i VI. Uczniowie przypomnieli sobie swoje prawa, ale pamiętają również o swoich obowiązkach.


Poprzez głosowanie, uczniowie przyznawali „Gwiazdy Szeryfa Praw Dziecka” dla osób, które w szczególny sposób działają na rzecz dzieci. W wyniku losowania odznaki i dyplomy otrzymali: ks. prob. Artur Hejda, p. Małgorzata Walasik, p. Aleksandra Śmietanka, p. Konstanty Wieczorek oraz kl. VI d za szczególne działania na rzecz Wolontariatu. Dyplom koordynatora akcji UNICEF otrzymała p. Elżbieta Siedlecka. Uroczyste wręczenie odznak i dyplomów odbyło się 27.05.2019r. w budynku szkolnym przy ul. Reymonta 13. Spotkanie było podsumowaniem wiedzy o Prawach Dziecka. Prelekcję przeprowadziła p. Małgorzata Walasik wraz z uczniami kl. VI d. W quizie wzięli udział zarówno uczniowie, jak i dorośli. Nie było przegranych. Wszyscy wykazali się dużą wiedzą o prawach dziecka, dlatego zostali nagrodzeni słodkościami. Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za oddane głosy i zaufanie, jakim nas obdarzyliście. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy dobro dziecka.
Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka – uczniom naszej szkoły życzymy WIELE UŚMIECHU I SAMYCH POGODNYCH DNI!
Szkolny Rzecznik Praw Ucznia
p. Małgorzata Walasik i p. Aleksandra Śmietanka

Clipboard02