112

superkoderzy logo

 

megamisja2logo

 

certyfikat 1  baner technologie z klasa

CCI20170516

 

CCI20171220

 

CCI20171214 0003 

certyfikat

 

CCI20170213

 CCI20180507

 

CCI20171030 0001

 

Obraz 25

 dyplomorganizator2017SZKOŁA 1 1certyfikat

logo knm 780x466

Chcesz być wolontariuszem podczas 28. Finału WOŚP 12 styczeń 2020?

serduszko wospNie czekaj, nie zwlekaj, zarejestruj się już dziś!? Mamy dla Ciebie podpowiedzi! Przeczytaj poniższą instrukcję, dzięki której  przejdziesz proces rejestracji bez problemów, zaledwie w 7 krokach!  Zanim jednak przystąpisz do działania, zapoznaj się z regulaminem wolontariusza. Nie czekaj, nie zwlekaj, samo się nie zarejestruje! Zaczynamy!

 

 1. Wejdź na stronę iwolontariusz.wosp.org.pl. Poproś opiekuna (rodzica) o założenie konta opiekuna wolontariusza.
 1. Podaj dane osoby pełnoletniej
  Na samym początku uzupełnij dane w celu założenia konta w bazie wolontariusza/opiekuna prawnego (imię, nazwisko, pesel, hasło, e-mail).
  Pamiętaj! Dane na tym etapie muszą być podane osoby pełnoletniej! Jeśli jesteś opiekunem prawnym, konto rejestrujesz na swoje dane, nie wolontariusza. Dane niepełnoletniego wolontariusza opiekun będzie dodawał w dalszych krokach.
 1. Potwierdź rejestrację - kliknij w link aktywacyjny
  Pierwszy etap za Tobą! Żeby utworzyć konto w bazie, musisz jeszcze tylko kliknąć w link aktywacyjny, przesłany na adres e-mail, który podałeś w formularzu rejestracyjnym. Po kliknięciu przeniesiesz się ponownie na stronę iwolontariusz.org.pl. Na górze zobaczysz zielony pasek, który poinformuje Cię o poprawnej aktywacji. Teraz możesz już się zalogować.
 1. Dodaj wolontariusza
  „Dodaj kandydata na wolontariusza”
   – taki napis powinien pojawić się na niebieskim pasku. Widzisz? Świetnie! Czas przystąpić do rejestracji osoby, która chce dołączyć do Sztabu w swojej okolicy i kwestować podczas 28. Finału.
 1. Wybierz Sztab
  Aby wybrać Sztab w swoim mieście, skorzystaj z wyszukiwarki. Wpisz nazwę miasta lub jego kod pocztowy. Kiedy już wybierzesz Sztab, kliknij przycisk „Zapisz się do Sztabu”.
 1. Formularz osoby kwestującej
  Czas na drugi formularz – osoby kwestującej. Uwaga opiekunowie! To właśnie tutaj podajecie dane niepełnoletniego wolontariusza.
  Przygotuj swoje zdjęcie – pamiętaj, że jego rozmiar musi być w formacie jpg i mieć minimum 600 x 800 pikseli. Jeśli zdjęcie nie będzie spełniać powyższych kryteriów, nie będziesz mógł wysłać zgłoszenia.
  W formularzu będziesz poproszony o podanie danych osoby zgłaszającej się na wolontariusza - imię, nazwisko, datę urodzenia, pesel, nr telefonu, adres zamieszkania, szkołę lub miejsce pracy. Wypełnione? Nie ma na co czekać – wysyłaj! Twoje zgłoszenie właśnie trafiło do Sztabu, a Ty w skrzynce mailowej znajdziesz krótką wiadomość dotyczącą statusu zgłoszenia.
 1. Udaj się do Sztabu aby potwierdzić dane lub zgłoś się do p. Marty Wójcik-Marzec, p. Iwony Kacprzak
  Skontaktuj się ze swoim Sztabem lub sprawdź od niego wiadomość ponownie, logując się w bazie wolontariuszy.
 • W zakładce „Zgłoszenie” znajdziesz status swojego zgłoszenia.
 • W zakładce „Wiadomości” (koniecznie sprawdzaj!) znajdziesz informację „kiedy i gdzie” organizowane jest spotkanie, które ma na celu potwierdzenie danych i podpisania Oświadczenia wolontariusza (samo zgłoszenie nie jest jednoznaczne  z rejestracją w Sztabie).

Marta Wójcik-Marzec