112

->

superkoderzy logo

 

megamisja2logo

 

certyfikat 1  baner technologie z klasa

CCI20170516

 

CCI20171220

 

CCI20171214 0003 

certyfikat

 

CCI20170213

 CCI20180507

 

CCI20171030 0001

 

Obraz 25

 dyplomorganizator2017SZKOŁA 1 1certyfikat

logo knm 780x466

Rozstrzygnięcie konkursu „Mój Miś”

misJedna z najpopularniejszych zabawek obchodzi swoje święto 25 listopada. Światowy Dzień Pluszowego Misia to święto obchodzone  od 2002 roku, dokładnie w setną rocznicę powstania tej popularnej maskotki.

Chyba nie ma domu, w którym na półce, łóżku lub fotelu nie siedział miś. Na pewno każdy z Nas ma swojego ulubionego Misia, który jest wyjątkowy i ukochany, a nie tylko zwykłą pluszową zabawką. I tak właśnie na cześć Wszystkich Misiów w naszej szkole został zorganizowany konkurs pt: „ Mój Miś”.

 Celem konkursu było :

  • przybliżenie najmłodszym uczniom historii powstania pluszowego misia, kształtowanie i rozwijanie zainteresowań artystycznych,
  • rozwijanie umiejętności manualnych uczniów,
  • rozwijanie wrażliwości estetycznej,
  • inicjowanie zainteresowań czytelniczych dzieci najmłodszych - przedstawienie sylwetek misiów - bohaterów literackich,
  • możliwość skonfrontowania swoich umiejętności na tle grupy rówieśniczej,
  • kształtowanie inwencji i wyobraźni twórczej.

W konkursie udział wzięło 27 uczniów z klas I – III. Wszystkie prace były przepiękne, uczniowie stosowali różnorodne technik. Komisja wyłoniła pierwsze trzy miejsca oraz wyróżnienia.

Do osób nagrodzonych należą:

I miejsce – Maja Leśniak I a

II miejsce – Nikola Greliak II a

III miejsce - Alicja Matracka II d

Wyróżnieni w konkursie:

Ewa Słonecka I a, Antoni Trześniewski I a, Antonina Kujawiak I c, Adam Stachowicz I c, Kamila Aderek I c, Hanna Syta Ic, Zuzanna Pachnika Ic, Amelia Wojdak I c, Amelia Fatek I d, Wiktoria Nagrodzka I d, Kornelia Pluta I d, Zuzanna Dziuba II a, Ignacy Mańkowski II a, Joanna Wolczyk II b, Anna Barzyńska II c, Marcel Gutkiewicz II c, Helena Jasik II c, Barbara Petrzak II c, Marcel Rudecki II c, Igor Skrzeczyński II c, Stanisław Sobieraj II c, Mikołaj Sokołowski II c, Wiktoria Zjawińska II d.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy talentu i dziękujemy za zaangażowanie i trud włożony w wykonanie prac i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez Samorząd Szkolny.

Samorząd Uczniowski.