112

->

superkoderzy logo

 

megamisja2logo

 

certyfikat 1  baner technologie z klasa

CCI20170516

 

CCI20171220

 

CCI20171214 0003 

certyfikat

 

CCI20170213

 CCI20180507

 

CCI20171030 0001

 

Obraz 25

 dyplomorganizator2017SZKOŁA 1 1certyfikat

logo knm 780x466

Zostań wolontariuszem podczas 29. Finału WOŚP 10 stycznia 2021r.

WOSPZostań wolontariuszem i zagraj podczas #wosp2021. Zarejestruj się przez Internet, dołącz do wybranego sztabu i kwestuj z tekturową puchą. Przeczytaj poniższą instrukcję, dzięki której  przejdziesz proces rejestracji bez problemów, zaledwie w 7 krokach!  Zanim jednak przystąpisz do działania, zapoznaj się z regulaminem wolontariusza. Przemyśl swoją decyzję. 29. Finał odbędzie się 31 stycznia 2021. Opiekunem odpowiedzialnym za Twoją bezpieczeństwo i puszkę jest rodzic.    

 

1. Wejdź na stronę iwolontariusz.wosp.org.pl. Poproś opiekuna (rodzica) o założenie konta opiekuna wolontariusza. Osoby, które brały udział w ubiegłym roku konto maja już założone!

2. Podaj dane osoby pełnoletniej
Na samym początku uzupełnij dane w celu założenia konta w bazie wolontariusza/opiekuna prawnego (imię, nazwisko, pesel, hasło, e-mail).
Pamiętaj! Dane na tym etapie muszą być podane osoby pełnoletniej! Jeśli jesteś opiekunem prawnym, konto rejestrujesz na swoje dane, nie wolontariusza. Dane niepełnoletniego wolontariusza opiekun będzie dodawał w dalszych krokach.

3. Potwierdź rejestrację - kliknij w link aktywacyjny
Pierwszy etap za Tobą! Żeby utworzyć konto w bazie, musisz jeszcze tylko kliknąć w link aktywacyjny, przesłany na adres e-mail, który podałeś w formularzu rejestracyjnym. Po kliknięciu przeniesiesz się ponownie na stronę iwolontariusz.org.pl. Na górze zobaczysz zielony pasek, który poinformuje Cię o poprawnej aktywacji. Teraz możesz już się zalogować.

4. Dodaj wolontariusza
„WOLONTARIUSZ 18+”
 – taki napis zobaczysz na swoimi koncie jako 1 z 3 opcji do wyboru. Widzisz? Świetnie! Czas przystąpić do rejestracji osoby, która chce dołączyć do Sztabu w swojej okolicy i kwestować podczas 29. Finału.

5. Wybierz Sztab
Aby wybrać Sztab w swoim mieście, skorzystaj z wyszukiwarki. Wpisz nazwę miasta lub jego kod pocztowy. Kiedy już wybierzesz Sztab, kliknij przycisk „Zapisz się do Sztabu”.

6. Formularz osoby kwestującej
Czas na drugi formularz – osoby kwestującej. Uwaga opiekunowie! To właśnie tutaj podajecie dane niepełnoletniego wolontariusza.
Przygotuj swoje zdjęcie – pamiętaj, że jego rozmiar musi być w formacie jpg i mieć minimum 600 x 800 pikseli. Jeśli zdjęcie nie będzie spełniać powyższych kryteriów, nie będziesz mógł wysłać zgłoszenia.
W formularzu będziesz poproszony o podanie danych osoby zgłaszającej się na wolontariusza - imię, nazwisko, datę urodzenia, pesel, nr telefonu, adres zamieszkania, szkołę lub miejsce pracy. Wypełnione? Nie ma na co czekać – wysyłaj! Twoje zgłoszenie właśnie trafiło do Sztabu, a Ty w skrzynce mailowej znajdziesz krótką wiadomość dotyczącą statusu zgłoszenia.

7. Udaj się do Sztabu aby potwierdzić dane lub zgłoś się (poprzez dziennik Librus, Teamsy) do p. Marty Wójcik-Marzec

8. Skontaktuj się ze swoim Sztabem lub sprawdź od niego wiadomość ponownie, logując się w bazie wolontariuszy.
W zakładce „Zgłoszenie” znajdziesz status swojego zgłoszenia.
W zakładce „Wiadomości” (koniecznie sprawdzaj!) znajdziesz informację „kiedy i gdzie” organizowane jest spotkanie, które ma na celu potwierdzenie danych i podpisania Oświadczenia wolontariusza (samo zgłoszenie nie jest jednoznaczne  z rejestracją w Sztabie).

Marta Wójcik-Marzec