112

->

superkoderzy logo

 

megamisja2logo

 

certyfikat 1  baner technologie z klasa

CCI20170516

 

CCI20171220

 

CCI20171214 0003 

certyfikat

 

CCI20170213

 CCI20180507

 

CCI20171030 0001

 

Obraz 25

 dyplomorganizator2017SZKOŁA 1 1certyfikat

logo knm 780x466

Finał Szlachetnej Paczki 2020 w naszej szkole.

IMG 20201204 134507W tym roku po raz kolejny włączyliśmy się w akcję Szlachetna Paczka, której  celem jest pomoc najbardziej potrzebującym Rodzinom,  które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z przyczyn od siebie niezależnych. Nauczyciele z naszej szkoły objęli opieką  czteroosobową Rodzinę, którą wybraliśmy z Bazy Szlachetnej Paczki. Dzięki wspólnemu włączeniu się w akcję i zaangażowaniu całego Grona pedagogicznego, udało Nam się  zebrać 2400 zł i dzięki temu spełnić trzy podstawowe potrzeby Rodziny, czyli opał na zimę, kuchenka gazowa z butlą, produkty codziennego użytku (spożywcze i chemiczne), jak również dodatkowo wyposażyć Rodzinę w inne rzeczy(poduszki, kołdry, pościel, ręczniki, itp.), których potrzebują. Otrzymają również od Nas prezenty pod choinkę, o których marzyli, a mianowicie narzędzia dla elektryka, bon do kosmetyczki i fryzjera, kosmetyki oraz upominki dla dzieci (wózek z lalką, pluszaki, zabawki interaktywne i książeczki).

Jednocześnie Nasi Uczniowie również włączyli się w akcję Szlachetnej Paczki. Mimo zdalnej nauki, obostrzeń epidemiologicznych, przychodzili do szkoły lub poprosili o pomoc Rodziców dostarczając produkty spożywcze i chemiczne do przygotowanych pudełek znajdujących się w wejściach do szkół na ulicy Rzemieślniczej i Reymonta. Zgromadzone produkty będą rozdysponowane potrzebującym Rodzinom z naszego powiatu. Wspólnie zebraliśmy imponującą ilość !!! Kochani, po raz kolejny nie zawiedliście, spisaliście się na medal i pokazaliście, że macie wielkie serduszka, lubicie i chcecie pomagać innym!!!!
Myślimy, że każdy z Nas jest szczęśliwy, że mógł wesprzeć tych, którzy obecnie tej pomocy potrzebują i że przyczyniliśmy się choć w niewielkim stopniu do tego, że tegoroczne święta i najbliższe tygodnie przeżyją w spokoju, z wiarą w drugiego człowieka.
Przygotowane Paczki zostaną dostarczone do Magazynu Szlachetnej Paczki w Suchej, w piątek 11 grudnia, by w Weekend Cudów 12-13 grudnia 2020 roku, mogły trafić do potrzebujących Rodzin, między innymi i do Naszej Rodziny.
Serdecznie dziękujemy za współpracę Naszym Koleżankom i Kolegom, Uczniom i ich Rodzicom. Pokazaliśmy, że razem możemy tak wiele!!!

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również włączymy się wspólnie w akcję Szlachetnej Paczki.


                                                                             ,,Człowiek jest tyle wart, ile może dać drugiemu człowiekowi”-
                                                                                                                                                            Jan Paweł II.

Koordynatorzy Szlachetnej Paczki: Marlena Kiech, Izabela Aderek, Agata Pęksyk, Katarzyna Klich-Charicka, Monika Rąbkowska, Agata Petrzak, Małgorzata Walasik