112

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

superkoderzy logo

 

megamisja2logo

 

CERTYFIKAT CODE WEEK1  baner technologie z klasa

CCI20170516

 

CCI20171220

 

CCI20171214 0003 

certyfikat

 

CCI20170213

 CCI20180507

 

CCI20171030 0001

 

Obraz 25

 dyplomorganizator2017SZKOŁA 1 1certyfikat

logo knm 780x466

 

SOC Certyfikatmin

 

imggcsi66B20F49F11E2CF93CB9A09394DC178D25B16F82mpid7maxwidth1920maxheight937

Innowacja „Zarażamy pasją" powraca po długiej nieobecności.

IMG 20230329 202440Tym razem naszymi gośćmi byli, Pan Michał Wolczyk i Pan Bartłomiej Niedziela.

Michał Wolczyk od wielu lat związany z piłką koszykową. Ten sport to jego długoletnia pasja. W obecnej chwili pan Michał nie jest już zawodnikiem, zajął się trenowaniem dzieci
i młodzieży. Na treningi licznie przybywają także uczniowie naszej szkoły. Dzieci chętnie biorą
w nich udział, są zaangażowani i sumienni.

            Podczas wizyty w naszej szkole pan Michał starał się zarazić naszą społeczność swoją pasją. Chętnych do gry nie brakowało. Uczniowie rozpoczęli od profesjonalnej rozgrzewki, następnie uczyli się jak prawidłowo kozłować piłkę i ustawić się do celnego rzutu do kosza. Wszyscy wytrwale pracowali i wykonywali polecenia trenera. Po udanym rzucie radość była widoczna na twarzach dzieci. Najlepsi gracze zostali nagrodzeni przez Pana Michała darmowymi biletami na mecz ligowy Hydro Truck Radom – Dziki warszawa, gdzie mogli uczestniczyć jako kibice
w profesjonalnych meczu.

            Bartłomiej Niedziela – piłkarz polski, występujący na pozycji pomocnika. Swoją karierę

rozpoczął w Miejskim Klubie Sportowym Pilica Białobrzegi, skąd trafił do takich klubów piłkarskich jak: Polonia II Warszawa, Jagiellonia Białystok, Motor Lublin, Górnik Łęczna, Arka Gdynia, Widzew Łódź, Stomil Olsztyn i inne…

W obecnej chwili Pan Bartłomiej gra w Miejskim Klubie Sportowym Pilica Białobrzegi oraz trenuje przyszłych piłkarzy. Podczas wizyty w szkole nasz gość prowadził z dziećmi profesjonalny trening, który był przygotowaniem do rozgrywek międzyklasowych. W kilkuminutowych meczach grali zarówno chłopcy jak i dziewczęta, które wykazały się ogromną chęcią i umiejętnościami gry w piłkę nożną. Rozgrywkom towarzyszyły emocje, zdrowa rywalizacja i doping niczym na stadionie. Wszyscy uczestnicy rozgrywek zostali nagrodzeni pucharami.

 

            Serdecznie dziękujemy naszym gościom za poświęcony czas i profesjonalne treningi oraz wskazówki udzielone dla przyszłych sportowców.