112

superkoderzy logo

 

megamisja2

 

certyfikat 1  baner technologie z klasa

CCI20170516

 

CCI20171220

 

CCI20171214 0003 

certyfikat

 

CCI20170213

 CCI20180507

 

CCI20171030 0001

 

Obraz 25

 dyplomorganizator2017SZKOŁA 1 1

logo knm 780x466

Uczniowie z najwyższymi średnimi

zakonczUczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Białobrzegach z najwyższymi średnimi uzyskanymi w roku szkolnym 2014/2015. Uczniowie z najwyższą średnią ocen oraz udokumentowanymi osiągnięciami otrzymali:

  • Nagrodę Starosty Powiatu Białobrzeskiego - Katarzyna Wieczorek
  • Nagrodę Burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi - Katarzyna Wieczorek, Aleksandra Bień

 Rodzice uczniów ze średnią 5,00 i powyżej otrzymali list gratulacyjny, uczniowie świadectwo z wyróżnieniem (od średniej 4,75)22 czerwca zakonczenie roku szkolnego

Klasa IVa
 Monicz Iga – 5,42
Rąbkowska Zuzanna – 5,33
Rudzki Jakub – 5,17
 Zgiep Aleksandra – 5,17
Grabaczyk Julia – 5,08
Włodarczyk Kacper – 4,92
Murawska Julia – 4,75
 Olszak Roksana – 4,75
Rokicka Angelika – 4,75
Klasa IVb
 Bardo Natalia – 5,58
 Lenarczyk Aleksandra – 5,33
 Skowroński Aleks – 5,33
Jarosz Cezary – 5,16
 Starczewska Natalia – 5,08
Barański Bartosz – 5,00
 Petryka Damian – 5,00
Rogin Anna – 4,91
Węska Aleksandra – 4,91
 Molik Zuzanna – 4,83
Klasa IVc
 Bolek Aleksandra – 5,50
 Popis Piotr – 5,50
 Falkiewicz Igor – 5,33
 Kośla Karolina – 5,33
Pośnik Bartosz – 5,25
 Szczepanik Przemysław – 5,08
Kamiński Adrian – 5, 08
 Bugajska Zuzanna – 5, 08
 Potrzebowski Mateusz – 4,83
 Winiewicz Jakub – 4,92
Zielińska Ewelina – 4,92
Klasa IVd
Fołtyn Bartłomiej – 5,58
Lesiak Anonina – 5,25
 Pękacka Natalia – 5,17
 Pałyska Aleksander – 5,08
 Kazimierska Aleksandra – 5,00
Pacholczak Wojciech – 4,83
 Klik Anna – 4,83
 Gutkiewicz Martyna – 4,83
Klasa Va
 Popiel Katarzyna – 5,25
 Barwicka Dominika – 5,17
 Imiełowska Natalia – 5,00
Jaworska Małgorzata – 4,75
Klich Paweł – 4,75
Klasa Vb
Bień Aleksandra – 5,91
Kawecki Maciej – 5,58
Kozłowska Julia – 5,50
Alwaheb Luna – 5,27
 Opalewski Bartosz – 5,08
Wojtunik Bartłomiej – 4,83
 Kamiński Kuba – 4,75
Klasa Vc
Pośnik Oskar – 5,75
Rekowska Weronika - 5,00
 Radek Maja – 5,25
 Grodzki Kacper – 4,92
 Gutkowski Mateusz – 4,92
Kostrzewa Julia - 4,75
Klasa VIa
 Wieczorek Katarzyna – 6,00
 Gutkiewicz Aleksandra – 5,50
Kiech Krzysztof – 5,33
Trześniewska Patrycja – 5,17
 Tuzimek Filip – 5, 08
 Jabłońska Anna – 5, 08
 Jabłońska Maria – 5,00
 Kopycka Joanna – 4,83
 Pośnik Bartłomiej – 4,75
Sitarek Mikołaj – 4,75
 Skoczkowski Jakub – 4,75
Strzelczyk Weronika - 4,75
Klasa VIb
Jeżak Gabriela – 5, 92
 Piechota Nina – 5,92
Puk Barbara – 5,75
Trynkos Wiktoria – 5, 75
 Niewiadomska Dominika – 5,58
Pośnik Julia – 5,50
 Potrzebowska Daria – 5,45
Jasik Zofia 5,42
 Krzesiński Aleksander – 5,42
Zarychta Aleksandra – 5,42
Sułecka Milena – 5,33
Śliwa Rafał – 5,33
Bereznowska Maja – 5,25
Łagoda Maja – 5,25
 Łagoda Natalia – 5,25
Jodłowska Julia – 5,17
Błaszczyk Bartosz – 5,08
Klasa VIc
Chudzik Gabriela – 5,67
Pachniak Patrycja – 5,58
Piętowska Alicja – 5,42
Gryz Martyna – 5,17
Jabłoński Mateusz – 5,17
 Musiał Weronika – 5,17
 Pałczyńska Paulina 5,08
Sobień Bartłomiej – 4,92
Słomka Róża – 4,75
Klasa VId
Włodarczyk Jakub – 5,42
Kozłowska Weronika – 5,33
Sapała Paweł – 5,17
Górecka Wiktoria – 5,08
Traczyk Patrycja – 5,08
Makowska Katarzyna – 5,00
Pietrasik Bartłomiej – 5,00
 Górka Zofia – 4,83
Mikityszyn Wiktoria – 4,75

Gratulujemy uczniom wysokich wyników i życzymy powodzenia!!!

GALERIA ZDJĘĆ