112

superkoderzy logo

 

megamisja2

 

certyfikat 1  baner technologie z klasa

CCI20170516

 

CCI20171220

 

CCI20171214 0003 

certyfikat

 

CCI20170213

 CCI20180507

 

CCI20171030 0001

 

Obraz 25

 dyplomorganizator2017SZKOŁA 1 1

logo knm 780x466

"Najlepszy przyrodnik" - wyniki etapu I

zabaW dniach od 14 do 18 listopada 2016 r. odbył się pierwszy z trzech etapów konkursu wiedzy przyrodniczej dla uczniów naszej szkoły o miano najlepszego przyrodnika szkoły w trzech kategoriach: klasy IV, V, VI.


Konkurs jest częścią innowacji pedagogicznej pt. "Ciekawi świata". Ma na celu rozbudzanie wśród uczniów zainteresowania naukami przyrodniczymi, wdrażanie do samodzielnej nauki, szukanie rozwiązań wybiegających poza podstawę programową. Pierwszy etap konkursu miał formę testu pojedynczego wyboru. Z 35 zadaniami konkursowymi /po tyle samo w każdej grupie wiekowej/ zmierzyło się: 80 uczniów klas IV, 88 uczniów klas V, 97 uczniów klas VI.

Do drugiego etapu konkursu zakwalifikowano następujących uczniów:

KLASY IV:
1. JULIA KOT 4A
2. ZUZANNA BOROWSKA 4A
3. AMELIA WIETESKA 4B
4. GRZEGORZ KUROWSKI 4B
5. AMELIA TUZIMEK 4B
6. IGA BABIK 4B
7. MIKOŁAJ MALCZEWSKI 4B
8. MACIEJ POPIS 4B
9. IZABELA BŁOŃSKA 4C
10. DOMINIK CHYC 4C
11. BARTŁOMIEJ PACHNIAK 4C
12. ADAM GARDYSZEWSKI 4C
13. ROBERT TKACZYK 4C
14. WOJCIECH STANIK 4C
15. OSKAR GORZELEWSKI 4C
16. KAMIL SZCZEPANIK 4C
17. BARTOSZ SOKOŁOWSKI 4D
18. MATEUSZ CHODACKI 4D
19. MAJA BARTOSIAK 4D
20. OLIWIA KACPRZAK 4D
21. KATARZYNA ROGIN 4D
22. MAŁGORZATA SZCZYGIEŁ 4D
23. MARCIN DRYJA 4D
24. PAWEŁ SZCZYGIEŁ 4D
25. AMELIA ZIELIŃSKA 4D
26. ADRIAN KALINOWSKI 4D

KLASY V
1. KAROLINA CZYŻ VA
2. AGNIESZKA GUTKIEWICZ VA
3. JAKUB JEŻOWSKI VA
4. OLIWIER NIEWIADOMSKI VA
5. WERONIKA DYLAKIEWICZ VB
6. AMELIA FATEK VB
7. OLIWIA GUTKIEWICZ VB
8. SONIA JANKOWSKA VB
9. JAKUB KUROWSKI VB
10. JULIA ŁUKASIEWICZ VB
11. MATEUSZ MIZIOŁEK VB
12. NATALIA MOLAK VB
13. KRZYSZTOF OFIARA VB
14. JULIA SKRZYPCZYŃSKA VB
15. OSKAR STARCZEWSKI VB
16. PIOTR SZWECH VB
17. MAJA ZARYCHTA VB
18. OLIWIA ZIEMNICKA VB
19. KRZYSZTOF PYTKA VC
20. MACIEJ ŚLĘZAK VC
21. MARIA TELBUCH VC
22. WIKTORIA GAPYS VC
23. FILIP MALCZEWSKI VC
24. JAKUB PIĘTOWSKI VC
25. KLAUDIA ZIELIŃSKA VD

KLASY VI
1. JULIA MURAWSKA VIA
2. BARTOSZ BARAŃSKI VIB
3. NATALIA BARDO VIB
4. NATALIA STARCZEWSKA VIB
5. DAMIAN PETRYKA VIB
6. ALEKSANDRA LENARCZYK VIB
7. FILIP RUCKI VIB
8. BARTOSZ POŚNIK VIC
9. TOMASZ KĘPKA VIC
10. WERONIKA MATYSIAK VIC
11. ALEKSANDRA BOLEK VIC
12. PIOTR POPIS VIC
13. BARTŁOMIEJ FOŁTYN VID
14. ANTONINA LESIAK VID
15. ANNA KLIK VID
16. KACPER ROGIN VID
17. ALEKSANDER PAŁYSKA VID

Organizatorzy konkursu: Elżbieta Siedlecka i Bożena Leśnowolska